2703
2553

سلام دوستان من ۱۶ سالمه و از زمانی ک ۱۴ سالم بود برام یه تبلت خریده بودن و الانم دو ساله ک دارمش

ولی واقعا دیگه نمیتونم تحملش کنم اخه همه دوستام یا ایفون دارن یا سامسونگ و هواوی مدل بالا و گرون

وضع مالیمونم خوبه اما جرئت نمیکنم ب مامانم بگم برام گوشی بگیره

دوستام همش میگن چرا گوشی نداری 

بغیر از این تبلت بزرگه و حمل کردنش سخت

بابامم اگه مامانم پرش نکنه تقریبا راضیه 

چیکار کنم ک مامانم راضی شه

تیکر تولدمه🌵💜

خودت برو بابابات حرف بزن البته اگه باهاش راحتی

گر درمشکلی سخت گرفتار شدی بخوان این ایه  70مرتبه بگویا اللهُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِیُّ یا فاطِمَه یا صَاحِبَ‌الزَّمان اَدْرِکنی وَ لا تُهْلِکْنی  (بسیار مجرب است، تجربه شده است)برای حاجت دل منم صلوات بفرستید وبادل مهربونتون بگید انشالله😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

توقع زیادی از پدرو مادر نداشته باش ...اگه شرایطتشو داشته باشن واست میخرن ..مجبور نیستی گرون بخری ..در حد معمول یه گوشی بگیر ...با مادرت صحبت کن

عالم همه هیچ و اهل عالم همه هیچ .ای هیچ برای هیچ در هیچ مپیچ 
منطقی بگو دیگه الان وقتشه گوشی بگیرن برات

میترسم اصن جرئت ندارم اسمشو بیارم مامانمم کاریم نکرده تا حالا ولی احساس میکنم اگه بگه نه له میشم

تیکر تولدمه🌵💜
2714

بنظر من باهاش منطقی حرف بزن 

و یچیزی اینکه منم ۱۶ سالمع ولی ببین تو فکر گرون بودنش و ایفون بودنش و اینایی 

ما وضعمون خوبه من وقتی مامانم خاس برام موبایلمو عوض کنه یه ماه بود S9+ اومده بود گفت برات اینو بخرم خودم گفتم نه گفت ایفون بخر گفتم ن و یه موبایل تو رده متوسط و معمولی انتخاب کردم گفتم همین کافیه 

مهم گرونیش نیس و شاید اگه توقع زیادی کنی مخالفت کنن باهات و بیشتر لج کنن 

خب چجوری اخه بخدا از مامانم میترسم

مثلا بگو تبلت بیرون بردنش سخته مامان الانم دزدی زیاد شده راحت تر میدزدن یا بگو الان کسی تبلت دستش نمیگیره یا بگو با نرم افزارای جدید نمیخونه منم واس مدرسه احتیاج دارم

17/3/99 از تو دلم رفتی کاش 17/3/400 تو بغلم باشی
اره راحت ک هستم ولی مشکل از بابام نیست بابام تو این چیزا درکم میکنه

بروخودتو لوس کن برامامانت حتما راضی میشه😄

گر درمشکلی سخت گرفتار شدی بخوان این ایه  70مرتبه بگویا اللهُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِیُّ یا فاطِمَه یا صَاحِبَ‌الزَّمان اَدْرِکنی وَ لا تُهْلِکْنی  (بسیار مجرب است، تجربه شده است)برای حاجت دل منم صلوات بفرستید وبادل مهربونتون بگید انشالله😔
توقع زیادی از پدرو مادر نداشته باش ...اگه شرایطتشو داشته باشن واست میخرن ..مجبور نیستی گرون بخری ..د ...

اخه وضع مالیمون اصلن بد نیست یعنی میشه گفت خیلی خوب ولی دلشو ندارم با مامانم حرف بزنم😥

تیکر تولدمه🌵💜
میترسم اصن جرئت ندارم اسمشو بیارم مامانمم کاریم نکرده تا حالا ولی احساس میکنم اگه بگه نه له میشم

وا این چه حسیه عزیزم! چرا باید له بشی؟!!! خب به پدرت بگو

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
2706