2733
2734
عنوان

مامانا بیاین کمک لطفا

159 بازدید | 22 پست

از دیروز نوزاد یک ماهم آروغ نمی زنه  ،یعنی شیر میخوره خوابش میبره بعد وقتی خوابه هرکاری میکنم آروغ نمی زنه اگه هم بیدارش کنم نق میزنه بدنشو سفت میکنه.ففط دوسه بار آروغ زده. اما نگرانیم اینجاست که شیر بالا میاره حتی از دماغش. اعصابم خورده که آروغ نمی زنه بعدش بالا میاره.  تو خوابم به خودش کش و قوس میده. چرا اینجوریه؟چیکارش کنم. 😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دکتر ببرش..بعضی از بچه ها آروغ نمیزنن..رفلاکس هم که اکثرا دارن..ولی از دماغ نمیدونم..بهتره ببریش دکتر

از دیگران شکایت نمی‌کنم..بلکه خودم را تغییر می‌دهمچرا که کفش پوشیدن راحت‌تر از فرش کردن دنیاست.
رفلاکس شدید داره.ببرش دکتر.

وا چرا عیب میذاری رو بچش مامانشو انقدرنترسون.گلم من مامان نیستم ولی با یه دکتر مشورت کن اینجا جاش نیست

نیکان جونم تو به زندگیم معنای جدیدی بخشیدی یک ساله شدنت مبارک عزیز دلم  ،،،...مادر بودن با همه سختیاش یعنی بهترین حس دنیا  کاش هممون مثل خورشت کرفس بودیم دیگه یا طرف دوستمون داشت یا ازمون متنفر بود نه مثل چای که همش میگن یکی بریز ببینیم چی میشه  
2738

اگر میبینی دفعات شیر بالا آوردنش داره زیاد میشه ببرش دکتر. رفلاکس داره.  معمولا به بچه ها دایمتیکون یا قطره های ضد نفخ میدن که باهاشون فوری هم اروق میزنن

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"

عزیزم دخترخاله منم اینجوری بودبهش شربت داد بعدش دکتره گفته بود بهش ک وقتی شیر بهش میدی تا چنددقیقه عمودی بگیرش تکون تکونش نده که بالابیاره خداروشکر الان خیلی بهتره زیادم بهش شیر نده وقتی میبینی بالا نیاره یک سی سی بهش بده تا سردلش سنگین نشه

میشه واسه حاجتم ازته دل صلوات بگین
چه عیبی گذاشتم.همه بچه ها رفلاکس دارن.حالت خوبه.

دقیقا پسر منم همین طوری بود. تا چهار  پنج ماهگیش کم کم خوب شد. اکثر بچه ها رفلاکس دارن

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"
2706