2726

سلام من حس میکنم قدرت استرس و انرژی منفین خیلی زیاده مثلا یه موضوعی رو اگه یه درصد نگرانش باشم اگه نشه حتما نمیشه

مثال سادش دیشب ..دختر من معمولا ۳.۵ و ۴ میخابه دیشب من یا سردرد بد داشتم و نیاز بخاب گفتم خدا کنه زود بخاب و طبق کتاب فلورانس سعی کردم انرژی ! بدم این دختر تا ساعت ۶ صب بیدار بود و من از سردر جنون گرفتم

این یه نمونه اشه خیلی از این موضوعا بوده که وقتی من روش زوم کردم برعکس شده

نمیدونم والا !

عاشق مادر شدن بودم و تو هدیه ای به من دادی ولی چرا زود ازم گرفتیش ؟! همون دو هفته ای که فهمیدم باردارم قد یه عمر بهش وابسته شدم... خدایا به دلم ارامش بده و در آینده فرزندان سالم و صالح ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کائنات همونیو که تو بهش فکر می کنی سرراهت میارن  اگه مثبت مثبته اگه منفی منفیه هر چی دادی بهش همونو پس می گیری 

وقتی جوابتو نمیدم یعنی نظرتون برام مهم نیست . خودتونو خسته نکنید . 
2728

من سالهاست تو این زمینه ها مطالعه دارم.

جزء اولین کسانی بودم که سالها پیش کتاب راز رو خوندم.

و پی به این چیزا بردم.

اما تازه ترین مطالعاتم نشون داده که سپاسگزاری بیشترین تاثیر رو داره

و مدتیه شروع کردم‌

لطفا توضیح نخواید  زیاده نمیتونم.

کتاب معجزه سپاسگزاری راندا برن رو بخونید.

تمریناشم انجام بدید.

هربار تموم شد دوباره برید از روز اول

دوره ش ۲۸ روزه ست.

تو نت هم فایل صوتیش هست.

موفقیت رو به آغوش بکش

من خوندمش اصلا فایده نداره حتی اون سری ۸تایی سی دیش روهم دیدم😐😐

علت اینکه فایده نداشته چیه؟؟؟ 

تو همون کتاب میگه باید باور داشته باشی تو الان داری میگی فایده نداره خب معلومه وقتی اینو میگی به کائنات می فرستی که نمیشه فایده نداره 

تو زندگیت همش دنبال این میگردی که الان باید این برخلاف خواسته ام بشه الان باید فلان اتفاق بیوفته 

حتی میتونم به جرات بگم تموم دردهای ما آدما تلقینی 

میتونی دقیقا شرح بدی که چجوریه طرز فکرت ؟؟؟

اگه یه روزی خواستی بین من و یه نفر دیگه یکی رو انتخاب کنی هیچوقت منو انتخاب نکن 🤞
علت اینکه فایده نداشته چیه؟؟؟  تو همون کتاب میگه باید باور داشته باشی تو الان داری میگی فایده ...

میدونی هر استرسی که اومد سراغم با اینکه به شدت نفی کردمش اما اتفاق افتاد برام😔

و درگیرم کرد

و هربار که تلاش کردم با افکار مثبت بهش فکر نکنم و بهترین حالت رو تصور کنم بدتر شد نتیجه ش😔

ضمن اینکه دوستی داشتم که به شدت به این قوانین معتقد بود و همش میگفت نتیجه ش رو تو زندگیش میبینه اما متاسفانه تو اوج جوونی فوت کرد اونم لخاطر سرطان سینه😔

برای همین هرجا میشنوم قانون جذب و این حرفا فقط فرار میکنم فرارررررر

میدونی هر استرسی که اومد سراغم با اینکه به شدت نفی کردمش اما اتفاق افتاد برام😔 و درگیرم کرد و هرب ...

ببین عزیزم یه قانون جذب هست که تو دنیا حاکمه و اصلن هم دروغ نیس اما یادمان باشه یه چیزی فرارتر از قانون جذب وجود داره بنام قدرت خدا و حکمتش پس این که دوست شما فوت شده حتما حکمت و خواسته خدا بوده 

اما در مورد خودت من حس میکنم تو حتی اگه واقعا هماون انرژی + رو درون خودت پرورش میدی و میخوای از اتفاقی بد دور کنی خودتو ولی باز به گوشه ذهنتاینو داری که من آدم بد شانسی هستم و حتما برعکس خواست من اتفاق خواهد افتاد متوجه میشی چی میگم ؟؟ میخوام بگم تو وقتی میتونی زندگیتو اونجوری که خودت میخوای بسازی و همه چی اوکی بشه که حتی به اندازه یه سر سوزن هم شک به دلت راه ندی 

اگه یه روزی خواستی بین من و یه نفر دیگه یکی رو انتخاب کنی هیچوقت منو انتخاب نکن 🤞
ممنونم از راهنماییت عزیزم❤❤

وقتی میتونی همه چیز رو تو دستات بگیری که به بزرگ بودن دستات و اینکه همه چیز تو دستات جا میشه اطمینان و باور داشته باشی 🌹🌷👋🏻

2706