2726

واسه من که درد داشت تا دو سه هفته🤕

خدا جونم امشب یه نیم نگاهی به زندگی هرکسی که این پست رو میخونه بکن از اون نگاه هایی که زندگیمونو از این رو به اون رو کنه آرامشی از جنس خودت 🤗🙏.الهی آمین          خدایا هزار بار شکرت.                  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اما گوش بچه زود خوب میشه

خدا جونم امشب یه نیم نگاهی به زندگی هرکسی که این پست رو میخونه بکن از اون نگاه هایی که زندگیمونو از این رو به اون رو کنه آرامشی از جنس خودت 🤗🙏.الهی آمین          خدایا هزار بار شکرت.                  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ
2728

اگه نوزاد نبر! 

بزرگ میشه بعد جاش تغییر میکنه، من سوراخ های گوشم که تو نوزادی زده بودن نزدیک لپم بود... باز 12 سالم بود رفتم دوباره سوراخ کردم! 

دردش همون لحظه اندازه آمپول زدن!   بعد اون موقع تمیز کردن و چرخوندن گوشواره یکم میسوزه فقط

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
واقعا نمیخواستم سوراخ کنم گوشش از بس گفتن کو گوشوارش اعصابم خورد شد

چند وقتشه

واقعا نمیخواستم سوراخ کنم گوشش از بس گفتن کو گوشوارش اعصابم خورد شد

منم مادرشوهرم گیر داده .چون براش گوشواره خریده.اما من نمیخوام تا وقتی خودش بخواد سوراخ کنم 

هیچی  

عزیزم گوش دخترت رو سوراخ نکن.بزار بزرگ شه خودش تصمیم بگیره.هم به خودش احترام گذاشتی هم اینکه الان بخاطر گرونی طلا به بچه ها رحم نمیکنن ممکنه براش خطرناک بشه.اگر میتونی فعلا دست نگه دار

گر نگهدار من آنست که من میدانم*شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.اللهم عجل لولیک الفرج
2706