2733
2734

سلام دوستان ، من قراره آخر هفته برای اولین بار برم رویان ، میخوام از تجربیاتتون استفاده کنم ، روزی که نوبت دارم روز پنجم پریودم هست میخوام بدونم چون آزمایشهای هورمونی مثل پرولاکتینو روز سه پری میگیرن پس اون روز بجز گرفتن شرح حل کاری برای من انجام میدن یا نه؟ یعنی میگن برو ماه دیگه بیا بنظرتون؟ بنظرتون همین ماه عکس رنگی رحم رو برام میگیرن ؟ یا همین ماه آی یو آیو انجام میدن؟؟ کلاً بنظرتون برای آی یو آی چند ماه آدمو میبرن و میارن ؟؟؟؟ من و همسرم باقی آزمایشاتمون خوبه فقط آزمایش پرولاکتین تا حالا انجام ندادم و عکس رنگی نگرفتم ، میخوام آی یو آی کنم ولی میترسم رویان طولش بدن و چند ماه هم اینطوری وقتمون بدون نتیجه هدر بره 

خواهش میکنم هرکس خودش تجریه داره یا چیزی شنیده در اختیارم قرار بده  با تشکر

اره عزیزم خیلی معطل میشی اما همه کارهاشو همون روز برات انجام میدن

من چندسال پیش اونجا رفتم باید حتما همراه همسرت باشی چون همزمان باید مسیرها و آزمایشها و معاینات رو طی کنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره عزیزم خیلی معطل میشی اما همه کارهاشو همون روز برات انجام میدن من چندسال پیش اونجا رفتم باید حتم ...

ممنونم عزیزم که جواب دادی ، منظورت از اینکه خیلی معطل میشم اینه که چند ماه طول میکشه یا همون روز خیلی معطل میشم ؟؟؟؟ آخه میگن  آزمایش پرولاکتینو باید روز سه پری انجام داد وقتی من روز پنجم پری بری چطور همشو همون روز انجام میدن ؟؟؟

2738

سلام عزیزم من رفتم ابن سنا تشکیل پرونده دادم برام کلی آزمایش نوشت که بیوفتم تو سیکل آوی اف 

خدای عزیـــــزم مگر من جز تو که را دارم که وقتی دلم بگیرد، بیایم و با او درد و دل کنم و بشود آرامِ جــــــــــانم خدای من اگر تو بخشش نکنی؛ اگر از محبتت محرومم کنی چیزی نمی‌ماند برایم ای بهترینم... مرا هدایت کن؛این بندۂ خطاکارت را هدایت کن که خطا نرود...(راه کسانی که ايشان را نعمت داده‌ای، نه خشم گرفتگان بر آنها و نه گمراهان)خودم خوب می‌دانم گهگاهی پایِ ایمانم لنگ می‌زند، من خوب می‌دانم که چه عهدهایی را که با تو بسته‌ام و شکسته‌ام …اما خوب میدانی خدایِ خوبم که من لحظه لحظه تو را نفس میکشم.خدایِ عزیزم مثل همیشه کنارم باش 
آی یو آی که کاری نداره من چند بار انجام دادم اونم تو مطب دکتر فقط قبلش شوهرت باید بره آزمایشگاه

شما از آی یو آی باردار شدید؟؟؟؟ آخه چند تا دکتر رفتم همشون منو سرکار گذاشتن و وقتمو هدر دادن به دکتر اعتماد ندارم ، شما دکتر خوب تو تهران میشناسید که به خواست خودم آی یو آی انجام بده؟

شما از آی یو آی باردار شدید؟؟؟؟ آخه چند تا دکتر رفتم همشون منو سرکار گذاشتن و وقتمو هدر دادن به دکتر ...

آی یو آی من اصلا نتیجه نگرفتم بااینکه چند بار انجام دادم

آی وی اف بهتره

من مطب خصوصی میرم احتمال زیاد عکس رنگی باید ببگیرید که از بازبودن لوله ها اطلاع داشته باشه 

کل سال گذشته مطب خصوصی می رفتم دکتر به خودش زحمت نداد که برام عکس بنویسه فقط میگفت مشکلی نداره برو ماه بعد باردار نشدی بیا ، بخاطر همینم میخوام برم رویان که دیگه سرکارم نزارن و عکس برام بگیرن

نه آی یو آی بنظرم فایده نداره مخصوصا اگه شوهرت ضعیف باشه

آره اکثرا نتجه نمیده به نظرتون من بگم به دکترم که همون آی وی اف کنه؟ آخه چ فایده آدمی که دوسال حامله نمیشه به ظرم ای یو ای هم کارشاز نیس فقط معطل میشی

...... 
2706