2737
2734
عنوان

لیست ریز جهیزیع رو کپی میکنم لطفا بگید چیا اضافیه

| مشاهده متن کامل بحث + 530 بازدید | 56 پست

حالا کار به نحوه خرید استارتر ندارم حرفم یه ایده و نظر شخصیه

من باشم دوس دارم فقط در حد احتیاجات اولیه بخرم مثل گاز و یخچال و دوتا کاسه بشقاب

بقیشو با همسرم بریم اندازه نیاز و بودجه خودمون بخریم که هم قدر بدونیم هم واقعا زندگی رو خودمون شروع کرده باشیم

بابا و مامان چه گناهی کردن یه عمر خرجمونو دادن تازه جهاز و سیسمونی هم بدن...اینجوری انگار اونا دوباره دارن زندگی شروع میکنن نه ما

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچ کدام واضح نیست بخصوص مبل هات خواستم به همکارم نشون بدم گفت مدلشون رو تشخیص نمیدم

عزیزمMahdiva76777 آیدیم اسم همسرم ایدیم میخای تلگر‌ام پ بده

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
2728
بنظرت اجاق گاز بهتره یا گاز رو میزس

انشالله مبارکت باشه ولی یادت بمونه یه روز نیای تاپیک بزنی بگی وای مامان بابام اومدن منم حوصله ندارم براشون شام بپزم به نظر شما عیب نداره برم از بیرون چندتا کباب بگیرم؟ یادت به این لیستها بیاد که اونها بدون هیچ چشم داشتی  برات دارن تهیه می کنن بعد اون همه زحمت بزرگ کردن / خدا حق پدر ومادر همه ما رو برگردنمون حلال کنه 

وقتی جوابتو نمیدم یعنی نظرتون برام مهم نیست . خودتونو خسته نکنید . 
چطوری رفیق

سلام عزیز دلم...بی اعصابم 😔

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
2738
اجاق گاز بهتره 

اجاق گاز دوست ندارم

توت فرنگی سابق هستم کاربریمو‌ترکوندم این کاربری جدیدمه😃۲۴ مرداد رسما‌ نامزد شدم 💖💍 ۷ماه نامزد بودم..💑 ۱۵فروردین عقد کردم ❤🏩تیکرمم تیکر بارداری نیست 😰😂 تیکر ولنتاینه💏💓
حتما دوبارع خانواده شوهر اره 

ن گلم خداروشکر شوهرم فعلن بدجور جلو مامانشو کوبیده

خواهرم میخاد طلاق بگیره تاپیک اخریم هست لینک اولین پستمون برو توش 

چرا اخه  لااقل جهزیه ش رو نفروشید

فقط چوبی هاشو میفروشیم اصصصن جا نداریم سخته