2726

مرغ سوخاری خریدیم خوردیم و چون دیروزش دختر پسردایی بابام از طبقه چهارم افتاده بود پایین با بغض خوردیم

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تو فکر شروع مدارس بودم استرس داشتم حوصله عمم رو هم نداشتم

باردار شدم😭😭

ولی راضی ام😁😁

خداروشکر☺️☺️

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
ما ارديبهشت تازه ميشه اولين سالگرد    نميدونم چكار كنم دوس دارم ي كار باحال و جديد ك ...

واسه ما شهریور اولیشه منم مثل شما دلم میخواد کاری کنم 

خدایاشکرت

منوهمسرم خرداد چهارساله ازدواج کردیم ولی باورتون نمیشه خیلی خیلی روزهای خوبی داشتیمو داریم همه روزای زندگیم خوب بود سختی هم زیاد داشتیم

اینم بگم همسرم متولد10دی ماهه من11دی 

ولی خیلی صبورو فهمیده است حتی یکبارم بحث جدی نداشتیم خداروهزارمرتبه شکر

سالگرد ازدواجمون جدای یادوخاطرات قبل معمولا همیشه جشن دونفره بیرون رفتیم

امسال متفاوت تره با نی نی تو دلم ایشالا

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍۱۲بهمن۷۷.۵  ۱۹بهمن ۷۶.۹😩26بهمن۷۶.۱  ۳اسفند۷۵.۴۵😍هدف اول75هدف دوم70هدف سوم65امیدوارم موفق و ادامه دار باشه...

ماهم سال اول عروسی دعوت بودیم اما سالگرداولین عقدمون رفتیم انگشترمنو تنگ کنیم تنگش که کردن همسرم گفت تامن حساب میکنم برو توماشین یه وقت جریمه نکنن منم رفتم بعد گذشت تا شب تولدش با سالگرد عقدمون یکیه براش سوپرایز تولدگرفتم اونم تو تولدش منو سوپرایز کرد گردنبدنی که تو طلا فروشی دیده بودم ازش خوشم اومده بود برام گرفته بود😍

خدایا شکرت برای هزارو یک دلیل
2706