2737
2734

سلام دوستای مهربونم

میشه با اون دلای صافتون، برای اینکه خونه بخریم، دعا کنید؟

الحمدلله خونه داریم ولی میخوایم بزرگتر بگیریم

یه کم بالاپایین داره تا خونمونو بفروشیم و اونو بخریم.

سخت به دعاتون محتاجم 

دعا کنید اگه خیره و خونه بابرکتیه، جور شه

ممنونتونم

منم براتون صلوات میفرستم به آرزوهای کوچیک و بزرگی که تو دلتونه برسین🌷

هرکی دوست داشت آرزوی خودشو هم بگه تا هممون براش دعا کنیم❤

«نماز»  مثل نهری جاریست که هرگاه جاری میشود، گناهان را میشوید و از بین میبرد.  پیامبر رحمت(ص)
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

اگه دوست داری آرزوتو بگو همه دعات کنیم❤

«نماز»  مثل نهری جاریست که هرگاه جاری میشود، گناهان را میشوید و از بین میبرد.  پیامبر رحمت(ص)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من برات دعا میکنم تو هم برای من دعاکن دوست عزیز  برای عاقبت بخیری بچه های نازنینم 

قبولی توی آزمونم

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
ان شاالله که خدا بهترینو بهت میده عزیزم.

ممنونم دوست مهربونم❤

برات صلوات فرستادم

من برات دعا میکنم تو هم برای من دعاکن دوست عزیز  برای عاقبت بخیری بچه های نازنینم  قبولی ...

قربون دلای مهربونتون

برات صلوات میفرستم دوستم❤

انشاالله که بچه هات چراغ دلت بشن

آزمونتم به بهترین شکل بگذره

2738

بچه ها چند نفرم لایک کردن

گمونم اوناهم دعا کردن ولی پست نذاشتن

از اونا هم ممنونم

برشون صلوات میفرستم😍

دعا کن لطفا هفته بعد که میرم سونو نی نی مو و قلبشو ببینم 😔

وای

به به

انشاالله بحق شیرخواره امام حسین ع بری و با لب خندون و دل شاد برگردی

انشاالله که تند و تند قلبش بزنه و از صداش، خودتم تپش قلب بگیری🌷❤😍

🙂ممنونم عزیزم  ارزوی خاصی ندارم  فقط دوست دارم خدا لایق بدونه و بهم نی نی سالم و صالح ب ...

انشاالله عزیزم

انشاالله که مامان بشی و بچه های خوب و صالح و سالم تربیت کنی🌷

وای به به انشاالله بحق شیرخواره امام حسین ع بری و با لب خندون و دل شاد برگردی انشاالله که تند و ت ...

ان شاالله.ممنون عزیزم.

ان شاالله حاجت روا بشی عزیزم❤

اللّھمَّ‌عَجِّلْ‌لِوَلِیِّڪَ‌الفَرَج🌱