2733
2734
عنوان

تاثیر امپول hcg ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 77335 بازدید | 50 پست
سلام خانما من این ماه لتروزل و کلومیفن شبی سه تا خوردم روز 12سه تا فولی18-16-16داشتم و روز سیزده امپ ...

سلام عزیزم ان شاء الله که نی نی تون بزرگ شده

خدا جونم صد هزار مرتبه  شکر که یه پسر سالم بهم هدیه دادی ممنون میشم برای سلامتیش یه صلوات بفرستین 

سلام من از پارسال برج شیش دکتر میرفتم کیست و تنبلی داشتم . تا برج دو امسال طول کشید از اون به بعد در حال اقدامم با کلومفین و امپول اچ سی جی ولی جواب نگرفتم . دکترم عوض کردم عکس رنگی نوشتن لوله هام بسته بود . ماه اول حامله نشدم . این ماه امپول اچ سی جی زدم و از شی ۱۴ شب در میون نزدیکی داشتیم . پنج شنبه زمان پریودیم هست اگه الان تست بزارم حامله باشم نشون میده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانما من این ماه لتروزل و کلومیفن شبی سه تا خوردم روز 12سه تا فولی18-16-16داشتم و روز سیزده امپ ...

من امپول زدم دوتا داشتم ۱۴ و ۲۴ امروز ۱۵ روز میگذره حامله باشم نشون میده . چهار روز تا موعد پریودیم مونده

دوستان عزیز من روز 11 پری آمپول زدم،از روزی که آمپول رو میزنیم کی باید اقدام به بارداری بکنیم؟ چند ر ...

سلام من روز ۸ و ۹ زدم روز ۱۲ رفتم سونو همون روزم دوتا باهم زدم دعا کنید حامله باشم . سه روز تا پریودیم مونده

2728