2737
2734
عنوان

یه مامان مستاصل تاپیک زده برای از پوشک گرفتن دخترش

| مشاهده متن کامل بحث + 203 بازدید | 23 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام.در خواست دوستی میدم لطفا برای منم بفرستید  منم پسرم دو سالشه دو ماه قبل هر چی تلاش کردم ...

دو سال خیلی زوده واقعا خصوصا برای پسرا که تسلطشون کمتره . اگر نظر منو میخواید قشنگ چهار پنج ماه دیگه صبر کنید حوالی دو سال و نیم خیلی خیلی راحت تر میشه اون داستان ها رو هم میفرستم براتون اگر تا اون موقع براش تعریف کنید خوبه که ذهنش اماده بشه 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2731

عزیزم من دختر اولم تولد خیلی دوست داشت کل دستشویی رو تزیین تولد کردم هربار که دخترم می‌رفت دستشویی یه شمع روشن میکردم و میگفتم فوت کنه و تولد تولد میخوندیم باهم

دختر دومم خوراکی دوست داره 

کلا ازورودی دستشویی خوراکی به دیوار چسبوندم که هربارموفق بود خوراکی برمیداشتم میدادم بهش 

خیلی خوب خیلی راحت 

مرسی عزیزم من خیلی وقته خیلی نینی سایت نیومدم اشنا نیستم با شکل جدیدش درخواست دوستی دادم . درسته ؟

سلام عزيزم منم پسرم رو چند ماهه ازپوشك گرفتمش ببين پسرم تو خونه جلو چشمم جيش ميكرد رو فرش و به من ميخنديد ونهايتا من اخم ميكردم وبدون اينكه چيزي بكم به كارم ادامه ميدادم بچه توخونه نداشتم ولي هربار ميرفتم دسشويي به باباش ميكفتم من جيش دارم و بدون تشويق واينا ميرفتم دستشويي اونم ميديد.يكهفته گذشت تاخودش اومد دسشويي دوروز كامل كه ديدم مياد قاليهامو همه رو دادم بيرون .باوركنيد خيلي ساده.ولي خواهرشوهرم استرس داد به بچه ش كه چراتوخونه جيش كرد بچه هنوزم لج ميكنه

اللهم عجل لولیک الفرج ...
2738