2733
2734
عنوان

کیا میوه خشک کن دارن؟(سایو ام)

| مشاهده متن کامل بحث + 559 بازدید | 27 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
ممنونم عزیزم

سلام سایوجان،حالتون خوبه؟ببخشید یه سوال داشتم من عضو کانالتون هستم منظور از پودر قند یعنی شکر؟یا فرق میکنه؟ته ظرف قند که یکم پودر شده میشه استفاده کنیم؟ببخشید اگه سوالم خیلی مسخره است واقعا تاحالا کیک و شیرینی تو خونه درست نکردم،البته چندبار درست کردم اونم با پودر کیک😑😓

خلاصه ی دنیای یک زن:صدایِ بَمِ مردانه ایست که زیر گوشش مدام تکرار میکند:تا ابد دوستت دارم😍💕❤خداجونم خودت مواظب همسر مهربون و همه چی تمومم و دخترای گلم باش.نفسم به نفس سه تاشون بنده👨‍👩‍👧‍👧
سلام سایوجان،حالتون خوبه؟ببخشید یه سوال داشتم من عضو کانالتون هستم منظور از پودر قند یعنی شکر؟یا فرق ...

سلام عزیز دلم 

دور از جون چرا مسخره 

من خودم اوایل کلی ازین سوالا داشتم

پودر قند یعنی قندی که پودر شده 

لوازم قنادی ها دارن 

بله همون پودری که ته ظرف قندها جمع میشه و اصطلاحا بهش خاک قند میگن البته باید الک بشه 

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
سلام عزیز دلم  دور از جون چرا مسخره  من خودم اوایل کلی ازین سوالا داشتم پودر قند یعنی ق ...

خیلی ممنونم از لطفتون عزیزم،مرسی که جواب دادین😍😘❤

خلاصه ی دنیای یک زن:صدایِ بَمِ مردانه ایست که زیر گوشش مدام تکرار میکند:تا ابد دوستت دارم😍💕❤خداجونم خودت مواظب همسر مهربون و همه چی تمومم و دخترای گلم باش.نفسم به نفس سه تاشون بنده👨‍👩‍👧‍👧