2733
2734
عنوان

اقدام به بارداری با anti tpo بالا

9104 بازدید | 42 پست

سلام. دوستان کسی هست که آنتی تی پی او بالا داشته باشه و بخواد برای بارداری اقدام کنه؟ اصلا با آنتی تی پی او بالا باردار شدید؟ اطلاعاتی در این زمینه دارید؟

ممنون میشم اطلاعاتتون را در اختیار بقیه دوستان هم بذارید  

از دریا آموختم غرق کنم کسی را که از حدش گذشت......!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از منم بالا بود نمیدونستم ۵ ماه اقدام بودم وای باردار نشدم پری هم نامنظم بود وقتی از دادمو فهمیدم دکتر گفت کم کاری تیروییده و قرص داد بعد از خوردن قدص ماه بعدش باردار شدم الانم نینی تو بغلمه دار شیر میخوره😊

2731
عزيزدلم حتي اگه باردار بشين احتمال سقط هس پس بهتره قبلش دارو مصرف كنين

ممنونم 

شما در این زمینه اطلاعاتی دارید؟

از منم بالا بود نمیدونستم ۵ ماه اقدام بودم وای باردار نشدم پری هم نامنظم بود وقتی از دادمو فهمیدم دک ...

عزیز دلم خدا حفظش کنه

من تیروییدم نرماله ولی آنتی تی پی او دو سال پیش آز دادم خیخیلی بالا بود نزدیک 1000. از نظر دکتر هم اون موقع دارو  لازم نبود. 

الان چندین ماهی هست اقدامم ولی نشده. میگم ممکنه به خاطر آنتی تی پی او باشه؟!

البته تازه به ذهنم رسیده و میخوام دکتر غدد برم ببینم چی میگه

عزیز دلم خدا حفظش کنه من تیروییدم نرماله ولی آنتی تی پی او دو سال پیش آز دادم خیخیلی بالا بود نزدیک ...

منم tsht3 و t4 نرما بود فقط انتی تی پی او ۸۸۰ بود دکتر گفت کم کاری تیرویید داری و من از ویط سیکلم شروع کردم به خوردن همون ماه منظم شد پریودم و ماه بعدش بار دار شدم بنظر من که از من بخاطر همین بود من هر روز ی نصفه قرص صبحها ناشتا میخورم .دیگه باید همیشه بخورم از ی دکتر پرطیدم گفت انتی تی پی او همیشه قرص باید بخوری

2738
منم tsht3 و t4 نرما بود فقط انتی تی پی او ۸۸۰ بود دکتر گفت کم کاری تیرویید داری و من از ویط سیکلم شر ...

جدی؟

چقدر نظرات متفاوت هست

حالا یکی از دوستان نزدیک که شرایطش مثل من بود پیش یکی از دکترای خوب شهرمون رفته بود بهش گفته بود بالا هست اشکالی نداره شما زمینه کم کاری تیرویید به صورت ارثی دارید... تی پی او بالا یعنی زمینه وراثتی برای کم کاری تیرویید... ولی قرصی لازم نداره فعلا

ولی خوب برای بارداری شاید قرصی چیزی بده.. نمیدونم گیج شدم

جدی؟ چقدر نظرات متفاوت هست حالا یکی از دوستان نزدیک که شرایطش مثل من بود پیش یکی از دکترای خوب شهر ...

ن ما تو خونوادمون کسی تیرویید نداره .من پیش متخصص زنان که میرفتم ج از که دید گفت کم کاریه و خودش گفت قرص بخور تا اخر بارداریمم هر سه ماه از میگرفتو نتیجشو میدید اخرین بار از ۸۸۰ اومده بود ۲۵۰ باید روز ۴۰ زایمانم میرفتم از بدم که نرفتم تو بهداشت از دکترش پرسیدم اگه نرمال شده بود میتونم قطع کنم گفت ن انتی رو باید همیشه قرص بخوری

بله عزيزم 

من تقریبا 9 ماه هست که برای بارداری اقدام کردم و نشد. دو سال پیش تقریبا آز تیرویید دادم همه اش خوب بود ولی آنتی تی پی او نزدیک 1000 بود. ممکنه باردار نشدن به خاطر این موضوع باشه؟ 

بعدش چی میشه؟

میخوام برم دکتر غدد که مجددا آزمایش های لازم را برام بنویسه.. شما میدونید داروش چی هست و بعد از چه مدت میتونم مجدد برای بارداری اقدام کنم؟ کورتون میدن یا قرص لووتیروکسین؟ 

اگر کورتون باشه برای مادر و جنین ضرر نداره؟

رژیم غذایی با این شرایط چی باشه بهتره؟

هر چی میدونی بگو لطفا  

من تقریبا 9 ماه هست که برای بارداری اقدام کردم و نشد. دو سال پیش تقریبا آز تیرویید دادم همه اش خوب ب ...

بله ممكنه عامل نازايي باشه چون مانع لانه گزيني جنين ميشه

معمولا داروي كورتون يا سرم اي وي جي ميدن كه هيچ ضرري برا بچه نداره

اگه كم كاري باشه لووتيروكسين ام ميده

يـه صـلوات بـرا سلامتي خونوادم ميـفرستي؟😍
عزیز دلم خدا حفظش کنه من تیروییدم نرماله ولی آنتی تی پی او دو سال پیش آز دادم خیخیلی بالا بود نزدیک ...

۱۰۰ درصد بخاطر تی پی او بوده

من یک بار جای دولتی ای وی اف کردم

تخمدونام هیچ عکس العملی به داروهای تحریک تخمدان نشون ندادن

البته من ذخیره تخمدانم پایینه ولی بعدش که رفتم یه جای خصوصی دکترها بهم گفتن تگه قبلش تی پی او رو با پردنیزولول ۵ می اوردی پایین تخمدان ها جواب میدادن. شک نکن ربط داره

2706