2733
2739

اونوخ الان دیدم نامزدم رنگ مانتوی من پیراهن نداره

سفید بپوشه زایه نیس؟😕

توت فرنگی سابق هستم کاربریمو‌ترکوندم این کاربری جدیدمه😃۲۴ مرداد رسما‌ نامزد شدم 💖💍 ۷ماه نامزد بودم..💑 ۱۵فروردین عقد کردم ❤🏩تیکرمم تیکر بارداری نیست 😰😂 تیکر ولنتاینه💏💓

چند دست لباس بردارم؟

توت فرنگی سابق هستم کاربریمو‌ترکوندم این کاربری جدیدمه😃۲۴ مرداد رسما‌ نامزد شدم 💖💍 ۷ماه نامزد بودم..💑 ۱۵فروردین عقد کردم ❤🏩تیکرمم تیکر بارداری نیست 😰😂 تیکر ولنتاینه💏💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بستگی داره چندتا عکس بگیرین ...اگه با چند دست لباس میخوای عکس بگیری حداقل یکیش ست باشین قشنگترمیشه ولی ضایع نیست که...منم چندتا انداختم دوران عقدم ولی همشو ست بودیم حتی کفش وساعت. .ولی فرقی ام نداره خیلیا عکس میگرفتن اصلا به این چیزا کاری نداشتن

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
2731
بستگی داره چندتا عکس بگیرین ...اگه با چند دست لباس میخوای عکس بگیری حداقل یکیش ست باشین قشنگترمیشه و ...

اره ما با لباس عقدم عکس ننداختم حالا بندازم

آره بنداز چرا که نه خیلی ام قشنگ میشه و یادگاری میمونه ...

اره الان بندازم تابستونم بندازم خوشگل میشه