2703
2553

اول از همه کلشو الک کن. چون جونورا برنجو میخورن به خودت میای می بینی نصفش پودر شده

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یا پخشش کن تو افتاب یا قرص برنج بذار 

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات
2720

ای وااای. چرا قبلش چک نکردی؟

رطوبت باعثش میشه. اولا که یکجای آفتاب خور توی حیاط یا رو پشت بام باید زیر انداز یا پارچه ای چیزی بذاری و برنجو روش پخش کنی چند روز آفتاب بخوره. بعدش برنجو جمع کردی تو کیسش سنگ نمک بذاری

زبانی که حق را نگوید به درد لیسیدن بستنی میخورد.
اول از همه کلشو الک کن. چون جونورا برنجو میخورن به خودت میای می بینی نصفش پودر شده

چطوری  الک کنم آخه اینا هم از توش رد میشن

گاهی اوقات با یک اشتباه .....نوزده نمیشی... صفر میشی
2714
چطوری  الک کنم آخه اینا هم از توش رد میشن

الک خیلی ریز بردار. جونورا رد شن. برنج رد نشه

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

اگر حشره زیاد نباشه مشکلی نیست . تو همون کیسه برنج سنگ نمک بنداز ، هربار موقع شستن برنج دونه های حشره دارش میره. ولی قبلش حتما پهن کن تو آفتاب. شمالیها قرص برنجم میندازن اما شما نکن اینکارو. بسیار بسیار خطرناکه و حتی بخاراتش ممکنه باعث مرگ بشه. همون سنگ برنج کافیه.

اگر که خیلییییی حشره داره دیگه کاریش نمیتونی بکنی قشنگ پودر میشه و به درد شله زرد میخوره فقط😁

زبانی که حق را نگوید به درد لیسیدن بستنی میخورد.
2706