2737
2734
عنوان

بهترین شیر خشک مخصوص بچه هایی ک آلرژی ب پروتئین گاوی و رفلاس دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 12037 بازدید | 30 پست
مرسی عزیزم دفع خونم داش بچتون آخه دختر من دفع خون نداره رفلاکسش شدید میشه بیقرار میشه و کهیر میزنه

بله رگه های خونی داشت ....فکر کنم کهیر بزنه یکم خوب شدنش طول بکشه ولی تا 2 سالگی بیشتر نمیشه...پسرمنم رفلاکس داشت و داره هنوزم هیلی سخته 😩

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
بله رگه های خونی داشت ....فکر کنم کهیر بزنه یکم خوب شدنش طول بکشه ولی تا 2 سالگی بیشتر نمیشه...پسرمن ...

خدا کنه دوسال تموم بشه دیگ دختر من اون اوایل شدید بود کهیر میزد الان نه دیگ فقط زفلاکس شدید میکنه با اسهال 

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا کنه دوسال تموم بشه دیگ دختر من اون اوایل شدید بود کهیر میزد الان نه دیگ فقط زفلاکس شدید میکنه با ...

انشالله که زودتر خوب بشه گلم...درکت میکنم خیلی سخته 😍

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
انشالله که زودتر خوب بشه گلم...درکت میکنم خیلی سخته 😍

مرسی عزیزم پس منم همون اچ ا میگیریم

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
2731
از شیررش راضی هستین  اصلا اذییتش نمیکنه؟ میشه علائم آلرژیشو بگید شیرش راحت پیدا میشه؟

سلام ننم پسرم سه ماهشه الرژی داره از شانزده روزگی متوجه شدم ریفلاکس پنهان داره دارو زانتاک و قرص نکسیوم میدم شیرخشک پپتی میدم ولی پسرم زیاد خوب با این شیر وزن نگرفته امشب میخوام سیمیلاک توتال کامفورت امتحان کنم میگن طعمش خییلیی بهتره چربی و کالریشم بالاتره پروتیینشم یه مقدار هیدرولیزه شدست خدا کنه بهش بسازه....شما به بچتون از این شیر دادید؟؟

همیشه توی قلبت یاد منو نگه دار...
سلام ننم پسرم سه ماهشه الرژی داره از شانزده روزگی متوجه شدم ریفلاکس پنهان داره دارو زانتاک و قرص نکس ...

سلام نه شیر سویا رو هم امتحان کردین مثل بیومیل سوی؟ این رفلاکس خیلی بده دختر منن ۲۱ ماهشه هنوز داره اذییتش میکنه

سلام نه شیر سویا رو هم امتحان کردین مثل بیومیل سوی؟ این رفلاکس خیلی بده دختر منن ۲۱ ماهشه هنوز داره ...

شما چه شیری به بچتون دادین؟نه سویارو امتحان نکردم چون نمیشه مدت زیاد از شیر سویا داد...فعلا سه روزه سیمیلاک دارم میدم البته باشیر پپتی نصف نصف ترکیب میکنم تا الان بهش ساخته....نه کهیر زد نه اسهال گرفته نه دلدرد شد رفلاکسشم تشدید نشد مثه قبله...امروزم دیگه مخلوطش نکردم تا الان خوب بوده....ولی این سه روز از استرس مردم تا بهش دادم...فعلا خداروشکر بهش ساخته

همیشه توی قلبت یاد منو نگه دار...
2738
شما چه شیری به بچتون دادین؟نه سویارو امتحان نکردم چون نمیشه مدت زیاد از شیر سویا داد...فعلا سه روزه ...

ببلاک اچ ا میخورد نساخت شیر خودم دادم ولی رفلاکس هس هنوز

شما چه شیری به بچتون دادین؟نه سویارو امتحان نکردم چون نمیشه مدت زیاد از شیر سویا داد...فعلا سه روزه ...

سلام منم بچه ام آلرژی داره  دفع خون داره پپتی جونیور میدم اصلا وزن نمیگیره... میتونم توتال کامفورت بدم؟؟؟ 

ریفلاکس داره آلرژی نداره تا خودم محصولات لبنی میخورم حتی شیرینی خامه ای و یا شیر خشک مارکهای دیگه می ...

عزیزم سلام شما شیرخشکشو ار کجا تهیه میکنید

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭

فقط و فقط شیر بز بهترین راه حل و جایگزین داروهای شیمیایی هست  ضد آلرژی هست بخصوص کودکان حساس به پروتوین گاو و لاکتوز و چون حدود 96 درصد مواد معدنی و ویتامین داره برای نوزادان و سالمندان بسیار مفیده فقط کافیه خواص‌ شیر بز رو در گوگل سرچ کنید متوجه میشید بهترین هدیه خداونده خدا رو شکر که من برای بچم نتیجه گرفتم فقط باید از یه جای بهداشتی تهیه کنید مزرعه بز مروگل  رو از گوگل سرچ کنید همه فصل‌ها شیر داره و اینکه من خودم برای لکه های پوستم استفاده کردم واقعا عالیه حتی به‌علت بالا بردن سیستم ایمنی سلول های سرطانی هم از بین میبره

فقط و فقط شیر بز بهترین راه حل و جایگزین داروهای شیمیایی هست  ضد آلرژی هست بخصوص کودکان حساس به پروتوین گاو و لاکتوز و چون حدود 96 درصد مواد معدنی و ویتامین داره برای نوزادان و سالمندان بسیار مفیده هم برای آقایون که مشکل نازایی دارن فقط کافیه خواص‌ شیر بز رو در گوگل سرچ کنید متوجه میشید بهترین هدیه خداونده خدا رو شکر که من برای بچم نتیجه گرفتم فقط باید از یه جای بهداشتی تهیه کنید مزرعه بز مروگل  رو از گوگل سرچ کنید همه فصل‌ها شیر داره و اینکه من خودم برای لکه های پوستم استفاده کردم واقعا عالیه حتی به‌علت بالا بردن سیستم ایمنی سلول های سرطانی هم از بین میبره بهترین جایگزین عرقیات و داروهای گیاهی هست

شیر بز بهترین جایگزین شیر مادره من اینو از تجربه خودم میگم چون بچم نارس بود خودم شیر نداشتم از شانس بد من بچم به پروتویین  شیر گاو هم حساسیت داشت نمیتونستم شیر خشک بدم از زمانی که شیر بز امتحان کردم نه تنها هیچ حساسیتی نداشت بلکه وزن و قدش هم خیلی خوب شده بعدها خودم خیلی مقاله خوندم در مورد شیر بز دیدم طلا هست برای کم خونی دیابت فشار خون نازایی عوارض شیمی درمانی زخم معده  گوارش آسان سلامت قلب اسم برونشیت حتی رشد جنین در رحم نقش بسزایی داره حدود 96 درصد ویتامین و املاح و مواد معدنی داره برای اطلاع از خواص بیشمار شیر بز فقط کافیه تو گوگل سرچ کنید خودتون پی می‌برید که طلا هست اما بخصوص برای نوزادان باید از یه جای مطمن تهیه کنید اگه تهران زندگی می‌کنیدیه مزرعه هست همه فصل‌ها شیر بز داره لبنیات شیر بز مروگل رو تو گوگل سرچ کنید آدرسش میاد واقعا طلاست  

فقط و فقط شیر بز بهترین راه حل و جایگزین داروهای شیمیایی هست  ضد آلرژی هست بخصوص کودکان حساس به پروتوین گاو و لاکتوز و چون حدود 96 درصد مواد معدنی و ویتامین داره برای نوزادان و سالمندان بسیار مفیده هم برای آقایون که مشکل نازایی دارن فقط کافیه خواص‌ شیر بز رو در گوگل سرچ کنید متوجه میشید بهترین هدیه خداونده خدا رو شکر که من برای بچم نتیجه گرفتم فقط باید از یه جای بهداشتی تهیه کنید مزرعه بز مروگل  رو از گوگل سرچ کنید همه فصل‌ها شیر داره و اینکه من خودم برای لکه های پوستم استفاده کردم واقعا عالیه حتی به‌علت بالا بردن سیستم ایمنی سلول های سرطانی هم از بین میبره بهترین جایگزین عرقیات و داروهای گیاهی هست

2706