2737
2734

دختر ۴ سالم وقتی بچه ای اذیتش میکنه مثلا بزنتش تلافی نمیکنه سعی میکنه گفتگو کنه برا بچه توضیح بده که نباید کسیو بزنی میگم چرا تو نزدی میگه اگه بزنمش مامانش دعوام میکنه،  من غصه میخورم میترسم نتونه از حق خودش دفاع کنه جرئتش کمه به نظرم 

عزيزم اين خوبه كه بچه ميفهمه كه نبايد متقابلا كسي رو بزنه

ولي شما بايد باهاش بيشتر صحبت كني و براش روشن كني كه اگه يبار با دوستش حرف زد اما اون دوباره كتكش زد دخترتون بايد از خودش دفاع كنه

براش توضيح بدين كه اگه مامان كسي خواست دعواش كنه اون خيالش راحت باشه شما پشتش هستين و مياين با مامان دوستش صحبت ميكنين

زياد باهاش حرف بزنين تا هم بفهمين چرا از ماماني بقيه. ميترسه ممكنه يبار برخورد بدي ديده باشه و لازم باشه اون خاطره رو ازش ذهنش پاك كنين

هم براش روشن كنيد كه نيازي به ترس نيست و اون تنها نيست

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عوضش دختر دوساله من اگه کسی باهاش خوب باشه بوسش میکنه اگه هم اذیت کنه اونم میزنه 😅😅خیلی بهش میگفتم نزن اما تازگیا متوجه شدم فقط درصورتیکه اذیتش کنت میزنه که اونم حقشونه

استادتغییرباش ن قربانی تقدیر
عزيزم اين خوبه كه بچه ميفهمه كه نبايد متقابلا كسي رو بزنه ولي شما بايد باهاش بيشتر صحبت كني و ...

خیلی بهش میگم هم من هم باباش،  که ما هواتو داریم اگه یه مامانی دعوات کنه ما دعواش میکنیم کسی حق نداره دختر ما رو دعوا کنه و...  ولی اثری ندیدم

2738

سلام دوست عزیز بچه دوست منم مثه بچه شما بود با کلی مشکلات رفتاری مثه خجالتی بودن پایین بودن اعتماد بنفس که خداروشکر الان خیلی عالی شده برده بودش مرکز پرورش ذهن فرزام زیر نظر یه خانم دکتست خیلی خوبه به شماره هاشون زنگ بزن یه گروه روانشناسی برای مادرا دارن بگو ببرنت توی گروه مادرا سوال میپرسن دکتره ج میده اینم شماره هاشه     22302092   22275312 مرکز پرورش ذهن فرزام