2737
2734
عنوان

کیست ،فولیکول،لتروزول

134 بازدید | 4 پست

خانوما یکی بیاد توضیح بده که چطور کیست ساخته میشه ایا اگه تخمک ازاد نشه تبدیل به کیست میشه؟ یا اگر سایزش زیاد بزرگ بشه؟ من از ترس کیست سازی داروهامو هنوز شروع نکردم یکی بیا د توضیح بده که چی میشه که تخمک تبدیل به کیست میشه

بله اگه فولی بزرگ بشه آزاد نشه کیست میشه خیلی هام فولیشون رشد نمیکنه کوچیک هست اوناهم کیست ریز میشه شما داروهاتون رو بخورید ب امید خدا برای اطمینان بیشتر امپول اچ سی جی بزنید که آزاد بشه ب کیست تبدیل نشه

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مرسی ولی پس چرا بعضی ها بازدن امپول بازم کیست شده؟

نمیدونم اون رو من نشنیدم تا بحال یا امپول رو زود زدن یا دیرتر یا دوبار شاید تخمک گذاری داشتن تو اون ماه بنظر من که یکی از اینا میشه

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن