2733
2734
عنوان

سرامیک براق یا مات مسئله این است!

| مشاهده متن کامل بحث + 10810 بازدید | 40 پست
انقدر گشتم خسته شدم نمیتونم انتخاب کنم کرم خونه رو زرد نمیکنه  یکی میگه پرسلان بگیر فشرده س نم ...

مال ما گل یخ سفید بود در نهایت فهمیدیم کرم بهتر میبود.

گل یخ کمی برجسته هست و احتمال سر خوردن کمتر

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
براق خیلی کثیفی و زود نشون میده مات ابرو باد بهتره 

قشنگ میشه؟! اخه طرحهای ابرو باد مات خیلی محوِِِِوِوِ

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

براقه واسه ما خیلی بده همش روش لک میافته قشنگ رد پا همه چی میمونه روش 

حاعا همه میگن براق خوبه سردر گم شدم

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊
براق رو باید شیشه پاک کن بریزین یخورده ب طی بعد بکشین عین اینه میشه بعدشم جوراب پاتون کنین موقع طی& ...

سر نیست با کفش ؟!

2731
حاعا همه میگن براق خوبه سردر گم شدم

از اونجایی که تمیز کردن گردنت هست بهتره متمرکز شی روی مدلی که کمتر دردسر داره . زیباییش چندان متفاوت نیس. تمیزکاری رو دریاب.

من خودم هیچ وقت مثلا سمت لوستر با کریستالای زیاد نمیرم. اعصاب ندارم 6 ماه یکبار بشینم تمام زوایای کریستالاشو بسابم که براق بشه!!!!

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
روشن طرح سنگ مبلام استخونیه

استخوانی کرم روشنه یا ب طوسی میزنه؟

رنگ استخونه😂؟ هر شرکتی یه اسمی گذاشته رو رنگا خیلی متنوعه

مال ما گل یخ سفید بود در نهایت فهمیدیم کرم بهتر میبود. گل یخ کمی برجسته هست و احتمال سر خوردن کمتر

گل یخ نشنیدم نکنه این مات ارو میگی که یه نقطه هایی از لعاب براق داره؟

2738
استخوانی کرم روشنه یا ب طوسی میزنه؟ رنگ استخونه😂؟ هر شرکتی یه اسمی گذاشته رو رنگا خیلی متنوعه

کرم روشنی که زردی نداره توش رو میگن استخونی

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
از اونجایی که تمیز کردن گردنت هست بهتره متمرکز شی روی مدلی که کمتر دردسر داره . زیباییش چندان متفاوت ...

ولی کریستالیا خیلی خوشگلن زوایا رو خوب گفتی اره واله سخته😂

گل یخ نشنیدم نکنه این مات ارو میگی که یه نقطه هایی از لعاب براق داره؟

گوگل کن طرحش رو میبینی

ما از یکی از اقوام که برج ساز بود پرسیدیم گفت گل یخ بهتره

کرم روشنی که زردی نداره توش رو میگن استخونی

رنگ شیر پرچربه؟! یا کرم تر؟ من میگم کرم روشن یکی زیتونی میاره یکی طوسی خودمم رنگهارو گم کردنم

گوگل کن طرحش رو میبینی ما از یکی از اقوام که برج ساز بود پرسیدیم گفت گل یخ بهتره

اهان دیدم اینا زیاد سر نیست مرسی

چرا سراميك خب سنگ ك بهتره كرم و براق 

ابر و باديا خوب نيس بعدا دل و ميزنه

ابرو باديارو بيشتر تو محوطه كار ميكنن مثله راه پله

دركل من هيچ كدومو دوس ندارم لمينت و پاركت رو ترجيح ميدم

خونه خودم لمينت هست

جانيارم ديگه همونكه گزارشمو زدين تركونوندينم نميبخشمتون 😖
چرا سراميك خب سنگ ك بهتره كرم و براق  ابر و باديا خوب نيس بعدا دل و ميزنه ابرو باديارو بيشتر ...

راست میگی ابرو بادیا رو راه پله میزنن تو خونه بد میشه؟! ای خدا

سنگ که خیلی گرونه 

بعد میگن پارکتو لمینتو نی نی بعدا تشریف بیاره کثیف کنه نمیشه شست دیگه منصرف شدم همه میگن باد میکنه با رطوبت زیاد

لمینتا خیلی خوشگلن. خیلی دلم میخواست ولی نشد دیگه

2706