2703
2553
عنوان

سرامیک براق یا مات مسئله این است!

10569 بازدید | 40 پست

طرح سنگ یا ابرو باد!

کرم یا سفید

کمک کمک

چی خوشگل میشه 

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

کرم براقه برای خونه من هرکیی میاد خونم  میگه سرامیکات خیلی خوشگلن

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

سفید یه مو بیفته روش خیلی تابلو میشه!!! کرم بهتره.

براق هم هی باید تی دستت باشه، مات راحت تری و تمیز کردن کمتری میخواد.

سطحش هم اگر کمی برجسته باشه بهتره و کمتر احتمال داره روش سر بخوری خصوصا تو حمام یا اشپزخونه که خیس هست.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2714

براقه واسه ما خیلی بده همش روش لک میافته قشنگ رد پا همه چی میمونه روش 

در دنیا از سه آهنگ می هراسم ..صدای کودکی از بی مادری؛صدای عاشقی از جدایی؛صدای مجرمی از بی گناهی😔
کرم براقه برای خونه من هرکیی میاد خونم  میگه سرامیکات خیلی خوشگلن

کرم روشن یا تیره مبلات چه رنگین هنوز مبل نگرفتم نمیخوام محدود بشم تو انتخاب رنگ

طرح سنگ یا ساده؟

خیلی گشتم هیچی ب دلم نمیشینه بعضیاشونم خیلی گرونن

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊

براق رو باید شیشه پاک کن بریزین یخورده ب طی بعد بکشین عین اینه میشه

بعدشم جوراب پاتون کنین موقع طی 

من همیشه کفش میپوشم تو خونه خیلی بدم میاد بدون کفش یا پاپوش، رد پا نمی مونه

چه "خر خودتی" هایی تایپ شد ولی سِند نشد..
کرم روشن یا تیره مبلات چه رنگین هنوز مبل نگرفتم نمیخوام محدود بشم تو انتخاب رنگ طرح سنگ یا ساده؟

روشن طرح سنگ

مبلام استخونیه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
سفید یه مو بیفته روش خیلی تابلو میشه!!! کرم بهتره. براق هم هی باید تی دستت باشه، مات راحت تری و ...

انقدر گشتم خسته شدم نمیتونم انتخاب کنم کرم خونه رو زرد نمیکنه 

یکی میگه پرسلان بگیر فشرده س نمیشکنه یکی میگه ماتو براق هر دو روش اب بریزه سر میخوری 😥

براق کرم طرح سنگ سایز بزرگ

انقدر دنبال کرم طح سنگ گشتم ب دلم نمیشینن

خونهم کوچیکه بزرگش بد میشه

2706