1421
1389
عنوان

سرامیک براق یا مات مسئله این است!

324 بازدید | 39 پست

طرح سنگ یا ابرو باد!

کرم یا سفید

کمک کمک

چی خوشگل میشه 

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1432

سفید یه مو بیفته روش خیلی تابلو میشه!!! کرم بهتره.

براق هم هی باید تی دستت باشه، مات راحت تری و تمیز کردن کمتری میخواد.

سطحش هم اگر کمی برجسته باشه بهتره و کمتر احتمال داره روش سر بخوری خصوصا تو حمام یا اشپزخونه که خیس هست.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

براقه واسه ما خیلی بده همش روش لک میافته قشنگ رد پا همه چی میمونه روش 

در دنیا از سه آهنگ می هراسم ..صدای کودکی از بی مادری؛صدای عاشقی از جدایی؛صدای مجرمی از بی گناهی😔
کرم براقه برای خونه من هرکیی میاد خونم  میگه سرامیکات خیلی خوشگلن

کرم روشن یا تیره مبلات چه رنگین هنوز مبل نگرفتم نمیخوام محدود بشم تو انتخاب رنگ

طرح سنگ یا ساده؟

خیلی گشتم هیچی ب دلم نمیشینه بعضیاشونم خیلی گرونن

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊
1394

براق رو باید شیشه پاک کن بریزین یخورده ب طی بعد بکشین عین اینه میشه

بعدشم جوراب پاتون کنین موقع طی 

من همیشه کفش میپوشم تو خونه خیلی بدم میاد بدون کفش یا پاپوش، رد پا نمی مونه

چه "خر خودتی" هایی تایپ شد ولی سِند نشد..
کرم روشن یا تیره مبلات چه رنگین هنوز مبل نگرفتم نمیخوام محدود بشم تو انتخاب رنگ طرح سنگ یا ساده؟

روشن طرح سنگ

مبلام استخونیه

این ریشه های پُر جان در عمق تشنه ی خاک این خانه را بسازند اندیشمند و دل‌پاک
سفید یه مو بیفته روش خیلی تابلو میشه!!! کرم بهتره. براق هم هی باید تی دستت باشه، مات راحت تری و ...

انقدر گشتم خسته شدم نمیتونم انتخاب کنم کرم خونه رو زرد نمیکنه 

یکی میگه پرسلان بگیر فشرده س نمیشکنه یکی میگه ماتو براق هر دو روش اب بریزه سر میخوری 😥

براق کرم طرح سنگ سایز بزرگ

انقدر دنبال کرم طح سنگ گشتم ب دلم نمیشینن

خونهم کوچیکه بزرگش بد میشه

1403
انقدر گشتم خسته شدم نمیتونم انتخاب کنم کرم خونه رو زرد نمیکنه  یکی میگه پرسلان بگیر فشرده س نم ...

مال ما گل یخ سفید بود در نهایت فهمیدیم کرم بهتر میبود.

گل یخ کمی برجسته هست و احتمال سر خوردن کمتر

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
براق خیلی کثیفی و زود نشون میده مات ابرو باد بهتره 

قشنگ میشه؟! اخه طرحهای ابرو باد مات خیلی محوِِِِوِوِ

براقه واسه ما خیلی بده همش روش لک میافته قشنگ رد پا همه چی میمونه روش 

حاعا همه میگن براق خوبه سردر گم شدم

براق رو باید شیشه پاک کن بریزین یخورده ب طی بعد بکشین عین اینه میشه بعدشم جوراب پاتون کنین موقع طی& ...

سر نیست با کفش ؟!

حاعا همه میگن براق خوبه سردر گم شدم

از اونجایی که تمیز کردن گردنت هست بهتره متمرکز شی روی مدلی که کمتر دردسر داره . زیباییش چندان متفاوت نیس. تمیزکاری رو دریاب.

من خودم هیچ وقت مثلا سمت لوستر با کریستالای زیاد نمیرم. اعصاب ندارم 6 ماه یکبار بشینم تمام زوایای کریستالاشو بسابم که براق بشه!!!!

1364