2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

من مشکل اصلیم باشب وشامه یعنی تا ۷ بعدازظهر هیچ گرسنگی نمیفهمم ولی بعدش که تواین ساعت شام درست میکنم شوهرمم فقط واسه شام خونس یهو همه چی قاطی پاتی میشه فعلا یهفتست شروع کردم رژیم ۵ به ۲ میگیرم

مامان جونم خودت میدونی نفسم به نفست بنده
جدی میگی  لطفا بگو دیگه چیا رعایت کردی من برای دیسک.کمرم 20کیلو باید کم کنم

اول با اینا شروع کردم و اینکه سیستم غذاییم جوری بود صبحانه مفصل می نشستم میخوردم گاهی حتی نیم ساعت.بعد ناهار رو به حد سیری.بیشتر نمیخوردم.شام رو هم یکم قبل از سیر شدن از سر سفره پا میشدم

میان وعده الکی نمیخوردم یعنی از رو بیکاری و اینا.ولی اگر گرسنم میشد میخوردم به حدی که تقریبا سیر شم و اگر برای تفریح و بیکاری میخواستم چیزی بخورم میوه میخوردم

خوبیش اینه این عادات برام موند و بعد از زایمان بدون هیچ روش و ورزشی همینجوری لاغر شدم خیلی زود برگشتم به حالت قبلیم

و اینکه یه چیز دیگه خیلی مهمه آروم آروم خوردن و خوب جویدن هست.گاهی که حوصله دارم حتی بالای ۵۰بار یک لقمه رو میجوم.دیدی بعضی ها جوری غذا میخورن انگار یکی دنبالشونه؟همونا چاق میشن

حجم شاموناهارت چقدره

کلا حجم غذام زیاد.حتی شده گاهی ۳تا بشفاب پر خوردم ولی همش در حد سیری خودم هست من بدنم رو میشناسم وقتی ناهار میخورم و سیر میشه دیگه حتی یک لقمه هم نمیخورم.شام هم قبل سیری.تو شام حتی شده ده بار بشقاب رو پر کنم ولی کم کم میریزم تو بشقاب تا غذا خوردنم طول بکشه.تازه صبحانه که شدیدا مفصل میخورم

2706