2726
عزیزم نوترا که دیگه وارد نمیشه.بجای الکرهم نمیشه جونیور داد.مگه با تست.بچه ی الرژیک بهم می ...

من چون برادرزادم تجربه   داشت گفتم. خودم هم بچم رو ماه پیش بردم دکتر فوق تخصص گوارش کودک. گفت باید بری الکر بگیری اما اگر میتونی پپتی جونیور رو گیر بیاری لازم نیست بری هلال احمر. همون روز هم یک آقایی اومد گفت الکر گیر نمیاد بگو خانم دکتر نامه بزنه برای نوترامیژن.  حالا نمیدونم الآن وضعیت شیرها به چه صورته

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ
پیام دادم

من فردا از زنداداشم میپرسم اگر هنوز داشت همینجا به شما اعلام میکنم. 

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من چون برادرزادم تجربه   داشت گفتم. خودم هم بچم رو ماه پیش بردم دکتر فوق تخصص گوارش کودک. گفت ب ...

عزیزم بنده قصد جسارت  نداشتم..الکر هست فعلا اما سهمیه کم میدن.نوترا میگن وارد شده اما توزیع نمیکنن.در موردجونیور هم اونم داروخانه ها بصورت  سهمیه ای میدن تعداد بالا نمیدن جون‌محدود هست موجودی.

اما اینکه بجای الکر بخای جونیور بدی بستگی به الرژی بچه ت داره ..

2728
عزیزم بنده قصد جسارت  نداشتم..الکر هست فعلا اما سهمیه کم میدن.نوترا میگن وارد شده اما توزیع نمی ...

من اصلا ناراحت نشدم عزیز.  

فقط گفتم دیدم کسانی رو از این شیرها هم استفاده میکنن. الان همین مامان سلین سواد کوهی که تو اینستا پیج داده و معروفه بچه دومش آلرژی داره. یه نفر ازش پرسیده بود چه شیری بهش میدین گفت اکر گیر بیارم الکر اگر نیارم نوترامیژن تگر اونم نشد آپتامیل پپتی جونیور. 

ولی برادر زاده خود من آلرژی شدید به لاکتوز و پروتئین گاوی داره. اما وقتی الکر خورد خون تو مدفوعش دیدن دکتر گفت به پروتئین ذرت هم آلرژی داره. فقط پپتی جونیور بهش ساخت. 

ولی در کل تشخیص اینها بر عهده پزشکه در نهایت.

استارتر همین چن روز پیش یکی همین شیر رو برا فروش. اینجا گذاشت مرمری باهاش حرفید دونه ای ۳۰ میگفت گوی ...

عزیزم اخه دختر من شیر الکر بالای یکسال بهش نمیسازه اون بالای یکسال بود.فدات گلم

من اصلا ناراحت نشدم عزیز.   فقط گفتم دیدم کسانی رو از این شیرها هم استفاده میکنن. الان همین ما ...

عزیزم برادر زادتون سهمیه شیرشو دیگه نمیخواد؟یعنی جز افراد ثبت نامی بودن؟

فدات عزیزم مثل اینکه شیرشون بالای یکسال هست که دخترم زیر یکسال بهش میسازه.ممنونم❤

عزیزم گفتی اصفهانم داروخانه دکتر خانی روبروی بیمارستان امیرالمومنین یه سر بزن اون همه چی داره

خدایا شکرت که در 99/9/9 مامان سرطان رو شکست داده و سالمه😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😘
عزیزم برادر زادتون سهمیه شیرشو دیگه نمیخواد؟یعنی جز افراد ثبت نامی بودن؟

من امروز از زنداداشم پرسیدم متاسفانه تاریخ شیرها گذشته و اون هم انداخته بیرون. 

جز ثبت نامی ها نبودن چون به محض خوردن این شیر مشکل پیدا کرد. ولی دفعه اول که رفته بودن هلال احمر یازده تا گرفته بودن ۵ماه پیش

2706