2733
2734

سه ساله هست و فارسي رو كامل صحبت ميكنه. نياز به كلاس رفتن براي انگليسي داره؟اگه بخوام خودم يادش بدم از كجا شروع كنم؟كتاب دفتر ميخواد?

من بهت احترام میزارم شما هم احترام من رو نگه دار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه اصراریه؟بذار مدرسه بره سر فرصت یاد میگیره. خودت هرگز نمیتونی فقط متنفرش میکنی چون روش اموزش زیر شش سال با بازیه نه بشین و بخون و تمرین کن

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...
2731

اصلا اینکارو نکن

اولا که الان براش زوده دوما که شما روش های مناسب تدریس رو بلد نیستی ممکنه اصلا خستش کنی از زبان

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...

براش کارتون زیان اصلی بزارید من مامانم اینکارو میکرد وقتی بچه بودم و تازه تاثیرشو میبیتم عاالللیه من لیسنینگم الان خیلی قویه خداروشکر در کنار کارتونای فارسی ک میبینه کارتون زبان اصلی باعث میشه بخواد معنی کلماتو بفهمه و گوششو تیز کنه و با تصویر تو ذهنش میمونه و همینطور سیدی های مجیک انگلیش دیزنی قدیمی هستن ولی من برای دختر داداشمم میزارم الان ک گوشش عادت کنه 

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
2738

کلا یادگیری زبان سه الی چهار سال طول میکشه بصورت ترمیک

و من همیشه میگم اول بچه ها خواندن و نوشتن فارسی یاد بگیرن و بعد زبان دومو شروع کنن

اما یه واقعیتی هم وجود داره بچه هایی که تو سن کم زبان دومو شروع میکنن لهجه بهتری دارن

پس میتونی تو خونه شبکه های انگلیسی زبان بذاری نگاه کن

مثل کارتون (مناسب سنش)

یا مثلا اخبار ( فقط همینجوری تو خونه صداش شنیده بشه)

یا آهنگ ( با توجه به مفهومش )

عزیزم بهترین رمان برای یادگیری زبان دوم سه سالگیه 

زمانیه که کودک پیش دبستانی میره و طی روش های خاصی گلم

نه که همینجوری تو خونه بشینی روزی یساعت باهاش زبان کار کنی

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...

دفتر و کتاب به درد نمیخوره این سن بچه نمیتونه آکادمیک یاد بگیره که.

باید فیلم ها و کارتونای موزیکال براش بذاری.

البته به شرطی که هم خودت بلد باشی و هم تلفظت درست باشه.خیلی مهمه واقعا

اگه ایران هستید ولش کن 

ولی اگه خودشم علاقه داره میتونی فقط در حد کلمات مثل حیوونا یا میوه ها یا وسایل یادش بدی 

اونم نه به صورت آموزش مستقیم 

میتونی براش بگی کره زمین چیه و بعد کشور انگلیس رو نشونش بدی یا اینکه کلا بهش بگی یک سری مردم هستن مثل ما حرف نمیزنن و اگه کنجکاو شد بدونه چه جوری حرف میزنن بگی مثلا به سیب میگن اپل و اینا

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
2706