2726

من خیلی ضعف معده داشتم شدید.کل روز.تا این که مادرشوهرم برام خرما داغ درست کرد ۳روز خوردم خوب شدم.خودشم می گفت تو بارداریش اینطور بوده عمش براش درست کرده خوب شده.امیدوارم به دردتون بخوره.خرمارو هسته هاشو در بیارید یکم روغن داغ کنید و خرمارو توش سرخ کنید با شعله ملایم و با پشت قاشق له کنید.یک ربع همین کارو بکتید بعد نوش جان کنید.روزی یک بار تا یک هفته بخورید

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه امضام رو دیدی لطفا برای سلامتی بچه هام صلوات بفرست😘🙏

برا حالت تهوع هم خوبه؟؟

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برا حالت تهوع هم خوبه؟؟

بعید میدونم عزیزم.چون من حالت تهومو دارم اما فکر کنم کم شده.اگه اول صبحه حالت تهوت نذار شکمت خالی باشه صبح زود بیدار شو صبحانه بخور من وقتی این کارو میکنم خوب میشم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728

یه خانم دکتری به من میگفت همیشه نون خشک کنارت باشه ...یکم بخوری سوزششو میگیره حتی موقع خواب بذار بالا سرت  . ..واقعنم جواب میداد😍

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
بعید میدونم عزیزم.چون من حالت تهومو دارم اما فکر کنم کم شده.اگه اول صبحه حالت تهوت نذار شکمت خالی با ...

ممنون عزیزم 😘

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات
یه خانم دکتری به من میگفت همیشه نون خشک کنارت باشه ...یکم بخوری سوزششو میگیره حتی موقع خواب بذار بال ...

من کم کاری تیروئید بارداری دارم

باید صبح ناشتا قرص بخورم و تا نیم ساعت بعدش هم چیزی نخورم😟

بچه ها صبح ها یه ساقه طلایی کنارتون باشه،خیلی از حالت تهوع ها برای افتادن قند خونه ساق طلایی به دلیل شور و شیرین بودنش خیلی عالیه،اینو خواهر شوهرم امتحان کرده بود بهم گفت

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من کم کاری تیروئید بارداری دارم باید صبح ناشتا قرص بخورم و تا نیم ساعت بعدش هم چیزی نخورم😟

ای جونم انشالله با اینکه شرایطت سخته ولی عوضش یه نی نی خوشگل موشگل نصیبت میشه .... 😍😚

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
ای جونم انشالله با اینکه شرایطت سخته ولی عوضش یه نی نی خوشگل موشگل نصیبت میشه .... 😍😚

ممنون عزیزم 😘

آره دیگه

البته من بچه دارم

ولی این خدا خواسته هست و عشقه