2726
عنوان

شوهرم میخاد طلاهامو ازم بگیره

895 بازدید | 42 پست

بچه ها یه مدته شوهرم ازم سرد شده 

راستش محبتش بهم کم شده وبعصی وقتا برخلاف میل من حرف از طلاق میزنه

بااینکه سرموضوع خاصی هم باهم اختلاف نداریم

وضع مالیش خیلی خوبه

چندروز پیش طلاهامو خواست گفت مال خودمه،خودم خریدم بده بهم

به زور و دعوااز کمد برداشت یکمیشو

بقیش که تو دست و گوش وگردنم بود بهش ندادم

دلیل منطقی هم نداره فقط میگه مال خودمه الان هم میخامش

مطمعنم هیچ نیازی هم نداره

بنظرتون خوب کردم ندادم بهش؟

اونارم نبايد ميدادي شما هم شروع كن به پس انداز كردن اطلاعات أموالش رو سيو كن لازمت ميشه با اين پيش آگهي 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شما حالتون خوب نیس

سوال راجب خوب بودن کارت میپرسی؟ مثل اینکه متوجه نیستی شوهرت شدیدا مشکوک میزنه و مشکل عمیقی داره

حداقل سوال میکردی بنظر شما چرا اینطور رفتار میکنه

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 

برده واسه اون یکی. شلوارش 2 تا شده متاسفانه. حرف از طلاقم ک میزنه. بازم نشونه بیارم

سومین کاربریمه😖دوس دارم زندگی روووو💃اینجاسابقه ی عضویت ,نشون دهنده ی شعورِ آدماس؟؟یا باهاش گیرین کارت میدن؟! آآیا میدانستید آنشرلی هیچوقت به پمپ بنزین نرفت؟! بی باکی از صفاتِ بارز آنشرلی بود!  
اونارم نبايد ميدادي شما هم شروع كن به پس انداز كردن اطلاعات أموالش رو سيو كن لازمت ميشه با اين پيش آ ...

اونا رو از کمد برداشت جاشو میدونست ،میگه از نطر قانونی مال خودمه

اگه بزور ازدست وگردنم بکنه چی؟

قایم کنم هم بدمیشه

سلام ...این که ندادن طلا ها کار درستی بوده یا نه  به نظر من مهم نیست مهم اینه که ببینید چرا اینجوری شده همسرتون...ازش پرسیدید دلیل این کارش چیه؟ 

این که میگه مال خودمه که نشد دلیل یعنی یجورایی داره خودشو از شما جدا میکنه دیگه

😍اللهم صل علی محمد و آل محمد 😍 الهی شکرت بخاطر همه چیز😘
تو که میگی برداشتشون؟! مشکل را اساسی پیدا کن، با دادن یا ندادن طلا، زندگی درست نمیشه

خیلی وقته اساسی پیگیرشم وعلت سردی رفتارش ولی متاسفانه چیزی دستگیرم نشده

موضوع طلا فقط یه قسمت از ماجراست

من موندم چی بنویسم😑😑

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
شما حالتون خوب نیس سوال راجب خوب بودن کارت میپرسی؟ مثل اینکه متوجه نیستی شوهرت شدیدا مشکوک میزنه و ...

خیلی باهاش صحبت کردم زیر بار حرف نمیره

خودم میدونم شدیدا مشکوک میزنه

2706