2726
عنوان

باردارا میشه بیاین🌹

232 بازدید | 32 پست

سلام دوستان شبتون خوش

من اواخر ماه هشت هستم چندروزه پهلو راستم درد میکنه البته ی دو سه ساعت در روز ن متوالی خطرناکه ؟!!

و ی سوال دیگه لیدی میل رو برای وزن گیری بچه باید حتما با تجویز دکتر باشه یا خودمم میتونم بدون تجویز مصرف کنم؟!

منم درد پهلو داشتم. اگه وزن بچه کمه بگیر بخور

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

دردپهلو راست منم دارم.خیلی اذیت میشم ولی چون همش روی پهلوراست میخوابم دکترگفت مال اونه تازه سمت راستم کبودهم شده.

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سونو ک رفتم هفته ی 32وزنش1.800بود دکتر گفت کم نیست پس درد پهلو طبیعیه؟!

آره بخاطر جلو اومدن شکمه. لیدی میل بخوری بد نیست.شاید زودتر اومد

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

خانما توروخدا کسی اگه میدونه جواب بده هفته ۹هستم از نفس تنگی دارم میمیرم دیشبم تاصبح بیداربودم تا دراز میکشم نفسم بند میاد.الان نشستم بازم نفسم تنگه خیلیی اذیتم چه کنم

خدایا شکرت 😊درهمه حال و هر لحظه شکرت
2706