2733
2734
عنوان

لرزش پای نوزاد هنگام خواب یا شر خوردن هر کس تجربه داره کمکم کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 65102 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
علی من 5 ماهش تموم شده موقع شیر خوردن پاش میلرزه یهو حتی وقتی میگیرم بازم میلرزه 5 ثانیه طول میکشه ت ...

سلام عزیزم

گفته بودین پای پسرتون حتی موقع گرفتن هم میلرزه آیا طبیعی بود؟

باورکن بعضی ها تنهاترت میکنند. 🥺🥺 
علی من 5 ماهش تموم شده موقع شیر خوردن پاش میلرزه یهو حتی وقتی میگیرم بازم میلرزه 5 ثانیه طول میکشه ت ...

سلام،لرزش پای بچنون مشکلی نداشت مال پسر منم بعضي وقتا پاش ميلرزه ميگيرمم ميلرزه نگرانم

واسه حل شدن مشکلاتمون یک صلوات میفرستین
پسر منم سه روز دیگه دو ماهش میشه. پاش می لرزه گاهی وقتا شما چیکار کردید؟ علتش چی بود؟

رفتم دکتر گف اگ پاش یا دستشو بگیری ایستاد مشکلی نیس اگ وانيستاد علت داره گف تا سه ماهگی طبیعیه بعدش برطرف میشه 

واسه حل شدن مشکلاتمون یک صلوات میفرستین
2738
پسر منم دست و پاش می لرزه . نترس بچه ها دست و پاشون هنوز به اراده خودشون نیس و اعصاب مرکزیشون هنوز ت ...

عزیزم پای پسرتون میلرزید مشکلی پیش نیومد؟ 

سلام،لرزش پای بچنون مشکلی نداشت مال پسر منم بعضي وقتا پاش ميلرزه ميگيرمم ميلرزه نگرانم

عزیزم پای پسرتون میلرزید مشکلی پیش نیومد؟ علتش چی بود دکتر بردی؟

پسر منم سه روز دیگه دو ماهش میشه. پاش می لرزه گاهی وقتا شما چیکار کردید؟ علتش چی بود؟

پسر منم رفته تو سه ماه بعضی وقتا پاش میلرزه چند روزه خیلی دهنمو درگیر کرده امروزم دکتر نبود ببرمش خیلی میترسم

پسر منم رفته تو سه ماه بعضی وقتا پاش میلرزه چند روزه خیلی دهنمو درگیر کرده امروزم دکتر نبود ببرمش خی ...

لرزش پای پسرتون خوب شد؟

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
عزیزم پای پسرتون میلرزید مشکلی پیش نیومد؟ 

لرزش پای پسرتون خوب شد؟

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
2706