2726
عنوان

جهیزیه ...

216 بازدید | 23 پست

من یه هفتس عقد کردم بنظرتون 

از مهرماه شرو‌کنم یه خرید جهیزیه میرسم تاسال بعدش انشالله عروسیم؟

توت فرنگی سابق هستم کاربریمو‌ترکوندم این کاربری جدیدمه😃۲۴ مرداد رسما‌ نامزد شدم 💖💍 ۷ماه نامزد بودم..💑 ۱۵فروردین عقد کردم ❤🏩تیکرمم تیکر بارداری نیست 😰😂 تیکر ولنتاینه💏💓

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
از همین الان شروع کن

نمیشه اخه کارای خونم هم هست

توت فرنگی سابق هستم کاربریمو‌ترکوندم این کاربری جدیدمه😃۲۴ مرداد رسما‌ نامزد شدم 💖💍 ۷ماه نامزد بودم..💑 ۱۵فروردین عقد کردم ❤🏩تیکرمم تیکر بارداری نیست 😰😂 تیکر ولنتاینه💏💓

بخاطر نوسان قیمتا هر چه زودتر بخری بنفعته

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
من قابلمم کره ای خریدم ۲۵۰۰ الان ۴۳۰۰ قاشق دم دست خریدم ۲۸۰ الان ۳۶۰ خودت فکرش بکن هرچی زودتر بهتر ...

خونمون سوسک داره مامانم میگه بخریم بزاریم توی خونه خودت

اول اینکه تبریک میگم

ان شاءالله درکنار هم خوشبخت بشین

دوم اینکه اره بستگی به خودت داره ،اما از الان انتخاب و تحقیقت رو در مورد وسایلی ک میخای رو بکن، و لیستت رو امادهاماخریدش کن.خریدش رو بزار از اول مهر

دنیا ارزش غم و غصه نداره،بخند شاد باش   
اول اینکه تبریک میگم ان شاءالله درکنار هم خوشبخت بشین دوم اینکه اره بستگی به خودت داره ،اما از الا ...

چشم 😊

2706