2737
2734
عنوان

بياين لطفا و گزارش نزنيد 😥

232 بازدید | 23 پست

خانوما يه سوال داشتم

خونريزي بكارت چقدر هست ؟؟؟

و اينكه امكان داره بكارت نصفش از بين نره؟

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امكانش هست كاملا پاره نشه 

و خونريزي در حد قطره اي و كم در حالت نرمال بعضي وقتام كلا خونريزي نداره

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2728

نصفش    

نمیدونم

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2738

قرار نيست خيلي خون بياد ممكنه زياد يا كم باشه بله ممكنه مقداري از پرده آسيب ببينه 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
عزیزم جای این کار فردا بیست تومن بده برو دکتر زنان ی نگاه کنه و خلاص.

بله قصدش هم دارم ممنون

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است
قرار نيست خيلي خون بياد ممكنه زياد يا كم باشه بله ممكنه مقداري از پرده آسيب ببينه 

يعني بعدا هم بازم ممكنه مابقي اسيب ببينه و خونريزي كنه؟

بکارت خون خیلی کمی داره.اما وقتی کمی با شدت آلت وارد بشه ممکنه اسیب بزنه ب دیواره های واژن چون واژن ...

يعني كدوما دقيقا؟

و اينكه رابطه هاي بعدي ممكنه بازم دردناك باشه؟

[QUOTE=86932565]امكانش هست كاملا پاره نشه  و خونريزي در حد قطره اي و كم در حالت نرمال بعضي وقتام كلا خونريزي&n ...[/QUOTEنصف باقي موندش كي از بين ميره

2706