2410
2553

من اونقد هی اتفاق پشت اتفاق بینشون میافتاد من فقط فصل اولشو دیدم دیگه حوصلم نکشید چه خبره بابا اتفاق دو تا سه تا تا میان لبخند بزنن بهم یکی میاد براشون میزنه😂😂😂😂

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من با زیرنویس دیدم ترکیتم خوب میشه خخخخ دوبلش خیلی ضایه است صداهاشون 

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2456

با دوبله میشه مزخرف ترین فیلم عالم 

بدون دوبله بهترین فیلم ترکی ک دیدم

زیر نویسشو ک من دیدم 54 قسمت فصل اولش بود 13 قسمت اینام فصل دوم ولی اخرش خیلییی مسخره تموم شد خیلی چیزا نامشخص موند انگاری زود جمعش کردن

قد:159/وزن شروع:70/وزن فعلی:58/وزن هدف:55/شروع:1دی97    
عاشق کورایمممممم با زیر نویس ببین

خخخخ اره من یاد قیافه اش و کاراش میافتم وسط غمام خندم میگیره 😂😂😂😂

2714
همون سوسوله؟؟

ها دستاشم همش مدل کانگورو میگرف خاله زنک😂😂😂😂

ها دستاشم همش مدل کانگورو میگرف خاله زنک😂😂😂😂

هوووف

اگ بدونی چقد رو اعصابم بود😤😤😤هی هم داشت  به پوستش میرسید

خوش به حال ماهی ها تکلیفشان معلوم است هوایی که بشوند میمیرند...
با دوبله میشه مزخرف ترین فیلم عالم  بدون دوبله بهترین فیلم ترکی ک دیدم زیر نویسشو ک من دیدم 5 ...

۵۴ قسمت چند ساعته بود؟

من یه کاربر قدیمی و خسته ام ...دعا کنید مامان شم🙏
هوووف اگ بدونی چقد رو اعصابم بود😤😤😤هی هم داشت  به پوستش میرسید

ای وای من دلت میاد؟من عاشقشم همه عاشقش بودن

خود خارجیا وقتی خیلی از یه چیزی تعجب میکنن میگن «ابلفضی؟» بعد شما راه به راه میگین ریلی؟ ریلی و مرگ :/ 
خخخخ اره من یاد قیافه اش و کاراش میافتم وسط غمام خندم میگیره 😂😂😂😂

عالیه اصن من درحالت عادی تیکاشو گرفتم همه بهم میگن کورای😂

خود خارجیا وقتی خیلی از یه چیزی تعجب میکنن میگن «ابلفضی؟» بعد شما راه به راه میگین ریلی؟ ریلی و مرگ :/ 
2706