2726
عنوان

نامشروع با مشروع بودن فرزند

| مشاهده متن کامل بحث + 6887 بازدید | 68 پست
خب نوشته معاویه و یزید پسر معاویه  ننوشته معاویه پسر یزید

فکرکردم گفتین یزید لعن نشده.

"السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِنائِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَبَقِیَ اللَّیْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ، اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَعَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَصْحابِ الْحُسَیْن"❤محرم❤ وقتی اولین ماه شد‌ می‌دانست اولین‌ها را رسالتی بر دوش است؛ اما نمی‌دانست روزی تا آخر زمان یادآور یک حماسه،یک قیام خونین ❤انقلاب حسینخواهد شد. سیاوش رودکلی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فکرکردم گفتین یزید لعن نشده.

😍😄😄😄😄

نه عزیزم دوستان گفتن معاویه پسر یزید طرفدار یزید نبوده پس چرا تو زیارت عاشورا لعن شده؟

منم گفتم معویه نوشته شده در زیارت عاشورا معاویه ی پدر هست نه پسر

الا بذکر الله تطمئن القلوب

تاپیک خوبی بود عزیزم، ،منم یادمه دوران ارشد روایات ولد الزنا رو بررسی کردم و اکثرا شخصیه بودن یعنی در مورد فرد خاصی بوده نه همه ی بچه های نا مشروع

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...
2728
تاپیک خوبی بود عزیزم، ،منم یادمه دوران ارشد روایات ولد الزنا رو بررسی کردم و اکثرا شخصیه بودن یعنی د ...

ممنونم که وقت گذاشتید عزیزم ❤❤❤

ادب مرد به از دولت اوست 👌 (میتونم به سوالات حقوقیتون در حد دانش و توانم و یاری حافظم پاسخ بدم ❤ از کمک کردن بهتون خوشحال میشم. شرطشم یه صلوات برای نتیجه ی آزمون وکالتمه ❤❤❤)

باور میکنی از روزیکه اون تاپیک رو از زبان ماما خوندم فکرم مشغول بود که تکلیف اون طفل معصوم چی میشه 

اون ناخواسته به دنیا اومده 

بعد با خودم میگفتم استغفرالله خدا چرا فکر اینجاشو نکرده و...

الان که تاپیکتو خوندم جواب سوالامو گرفتم

باور میکنی از روزیکه اون تاپیک رو از زبان ماما خوندم فکرم مشغول بود که تکلیف اون طفل معصوم چی میشه&n ...

خیلی خوشحالم مفید بوده

ادب مرد به از دولت اوست 👌 (میتونم به سوالات حقوقیتون در حد دانش و توانم و یاری حافظم پاسخ بدم ❤ از کمک کردن بهتون خوشحال میشم. شرطشم یه صلوات برای نتیجه ی آزمون وکالتمه ❤❤❤)
چقدر عالی که شما: می فهمی احساس مسولیت می کنی که به دیگران بفهمونی و انقدر قشنگ و محکم و مستدل بی ...

ممنونم عزیز دل ❤❤❤❤❤