2737
2734
عنوان

نامشروع با مشروع بودن فرزند

6888 بازدید | 68 پست

میخواستم این تاپیکو همون زمان که تاپیک داستان به نقل از ماما پر بازدید شده بود بزنم، اما منتظر جواب استفتا ام بودم و الان خدمتتون هستم.

این که اون داستان ساختگیه، یا در بهترین حالت برگرفته از روایت مشابهه که خب قابل بحث نیست، همین طور این که این مسائل در حقیقت وجود دارن...

از بین تمام کامنت ها کامنتایی نظرمو جلب کردن که به دیده ی نفرت به طفل متولد شده نگاه میکردن فقط و فقط به این دلیل که اون طفل بدون انتخاب خودش فرزند ولد الزناست.

اول تفاوتش رو با طفل حلال زاده میگم: این بچه ها نمیتونن شهادت بدن و نمیتونن قاضی بشن، یا امام جماعت شن. همین طور از پدر و مادر ارث نمیبرن و پدر و مادر از این ها ارث نمیبرن.

همین! تموم شد! این نهایت تفاوت این ۲ بچست. بحث روی دلیلش کار من و شما نیست پس بیاید ازش بگذریم چون نه من فقیه و مجتهدم، نه شما هستید و سوادشم نداریم.

گفته بودن که بیچاره اونایی که از بهزیستی بچه میگیرن و نمیدونن این بچه ها چجوری به دنیا اومدن!!!!  خب باید بگم براتون که در حکم، این بچه ها حتی اگر ولد الزنا هم باشن از حقوق بچه های حلال زاده(که این حقوق "تنها" تفاوت این بچه هاست) برخوردارن.

اما نظراتی که دلم نمیخواد اسمشونو بذارم احمقانه، چون توهینه اما خب به جز بلاهت و حماقت دلیل دیگه ای براش نمیبینم میگفتن که بچه ی ولدالزنا به اندازه ی عمل زنا تقبیح شدست!!!!

احادیثی در این موارد از ائمه و پیامبرمون نقل شده، که تمامشون از نظر استناد ایراد دارن، یا تفسیری با منظور دیگه دارن.

آیه ی ۱۸ سوره ی مبارکه ی فاطر به صراحت میگه:

وَلَا تَزِرُ وَازِرَةٌ وِزْرَ أُخْرَى

پس چطور ممکنه بار گناه زنای والدین روی دوش طفل معصومشون باشه؟

احادیثی دیدم که البته بی پایه و ساختگی هستن، اما میگم که این زیر برام ننویسیدشون!!!! مثل این که ولد زنا به بهشت نمیرود. پس "و من یعمل مثقال ذرة خیرً یره " چی میشه؟

اصلا عدل خدا اینه؟

شاید بگید نطفه ای که به این شکل بسته بشه بده و پلید میشه و گناهکار میشه و غیره و ذلک.

مگه توی همون داستان متجاوز حلال زاده نبود؟

این همه ظالم روی سر ما مگه همه حلال زاده نیستن؟ به جای این ها، استیو جابز و اپرا وینفری نا مشروعن! در حالی که با گوشی آیفونتون دارید بد و بیراه نثار اطفال شیرخواره ای که به غایت از شما معصوم ترن میکنید، با مغزتون(اگر دارید) فکر کنید که این گوشی رو کی طراحی کرده و کی این خدمات رو به خلق کرده.

از یزید برای ما ملعون تر نیست، ولی برید و سخنرانی معاویة ابن یزید، پسرش رو بخونید که چطور پدرش رو لعن کرد و از پیامبر و خاندانش و پسر فاطمه دفاع کرد، اگر سواد دارید...

اگه به نطفست، همچین افرادی به وجود نمیومدن دوستان.

همه چیز اراده ی خود انسانه و پاداش و جزا هم بر اساس اعمالشونه.

خدایی که زِنای زناکار در صورت توبه رو میبخشه، ممکنه طفل حاصلش رو پلید و ناپاک و تقبیح شده بدونه؟

حتی اگر خدا همچین کاری کنه، شما خدایید؟!

کافر شدن یک عدتون باور کنید ثواب داره، چون مسلمان بودن و ادعا کردنتون فقط و فقط به اسلام ضربه میزنه...

اینم جواب سوال خیلیا که میخوان فرزند خونده بگیرن و براشون خیلی اهمیت داره که بچه حتما در آینده قاضی یا مرجع تقلید بشه.

ادب مرد به از دولت اوست 👌 (میتونم به سوالات حقوقیتون در حد دانش و توانم و یاری حافظم پاسخ بدم ❤ از کمک کردن بهتون خوشحال میشم. شرطشم یه صلوات برای نتیجه ی آزمون وکالتمه ❤❤❤)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی مختصرشو برای من تعریف کنه لطفا😑

هیچی عزیزم، جریان فرو کردن شصت پام تو دماغ خواهر شوهرمه. جدی نگیر.

ادب مرد به از دولت اوست 👌 (میتونم به سوالات حقوقیتون در حد دانش و توانم و یاری حافظم پاسخ بدم ❤ از کمک کردن بهتون خوشحال میشم. شرطشم یه صلوات برای نتیجه ی آزمون وکالتمه ❤❤❤)
2728

مرسی عزیزم 

مفید بود ❤

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
2738
بسیار عالی  تاپیک های اینطوری که سطح آگاهی رو بالا میبرن عالی هستند

❤❤❤

👍👍👌👌👌👌👌👌👍👍👍👍👍👍

تاپیکت عااالی بود

دوستای نی‌نی‌سایتیِ عزیزم،دارم همه چیزو از اوّل شروع میکنم (اینبار تنهایی💪)،برام دعا کنیدموفق بشم،مرسی از همتون،مرسی از دعاهای قشنگتون،دوسِتون دارم❤💋
الان نفهمیدم اون دو تا موردی که تفاوت دارنو شما قبول داری؟

مهم نیست من قبول داشته باشم یا نه. اعتقادات شخصی هر کسن!!!

اما حکم شرع اینه و کسی که خودش رو مسلمان و پیرو میدونه، این ها تفاوت هان

الان نفهمیدم اون دو تا موردی که تفاوت دارنو شما قبول داری؟

من که ندارم

دوستای نی‌نی‌سایتیِ عزیزم،دارم همه چیزو از اوّل شروع میکنم (اینبار تنهایی💪)،برام دعا کنیدموفق بشم،مرسی از همتون،مرسی از دعاهای قشنگتون،دوسِتون دارم❤💋

من کلا تو همه موارد نظرم اینه که بچه ها معصوم و بیگناه هستن و هررررگز نباید بهشون توهین یا در حقشون ظلم بشه، 

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
هیچ فرزند نامشروعی وجود نداره این پدر و مادر هستن که نامشروعن🙁

حتی پدر و مادر هم نا مشروع نیستن. ما میدونیم که خدا توبه پذیره و همین افراد اگر بخوان میتونن از خیلیا بهتر و پاک تر بشن

اون عمله که نامشروعه

2706