2703
2553
عنوان

اندیشه بهتره یا فردیس

| مشاهده متن کامل بحث + 5575 بازدید | 23 پست
من چند سال فردیس زندگی کردم ولی اصلا ننونستم ارتباط برقرار کنم با فضای اونجا.به نظرم فلکه های اول تا ...

چرا؟میشه از لحاظ فرهنگ بگی چطور بود؟

برای آرامش دلم یه صلوات بفرستید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا؟میشه از لحاظ فرهنگ بگی چطور بود؟

من خودم بچه کرجم.اصلا قصد بی احترامی ندارم.ولی خیلی از فردیسها فکر میکنن خیلی باحال و ... در صورتی که من نمیپسندیدم.فضا رو اصلا دوست نداشتم کلا یه خیابون از بالا تا پایین بود.غروبها پر دستفروش .با همسرم گاهی میرفتیم قدم میزدیم از سر ناچاری.هیچ جذابیتی برام نداشت.البته خیلی ها برای خرید اونجا رو میپسندن.همه اینها رو گفتم  ولی اینجوری نیست که نشه زندگی کرد.بستگی داره بتونی کنار بیای یا نه.من که زدم بیرون از اونجا بعد سه چهار سال.کرج امکانتش کمه.فردیس بدتر.یه پادک درست حسابی نداره.من از ۷ سال پیش اومدم بیدون شاید الان بهتر باشه

من خودم بچه کرجم.اصلا قصد بی احترامی ندارم.ولی خیلی از فردیسها فکر میکنن خیلی باحال و ... در صورتی ک ...

الان تهران هستی؟من بچه تهرانم .زیاد آشنایی با کرج و اطرافش ندارم.یعنی کرج به عنوان مرکز استان امکاناتش کمه؟

برای آرامش دلم یه صلوات بفرستید.
2456
الان تهران هستی؟من بچه تهرانم .زیاد آشنایی با کرج و اطرافش ندارم.یعنی کرج به عنوان مرکز استان امکانا ...

من کرجم.بچه کرجم هستم.کرج رو دوست دارم‌ .متاسفانه نمی تونی با تهران‌مقایسه کنی.بد نیست ولی در حد نیازش اصلا امکانات لازم رو نداره.کرج هم جا به جا داره مثل تهران که هر محله ش یه جوره.در کل بد نیست.یه سری چیرها رو هم میری تهران دیگه

شماره تماس سرویسکار و تعمیرکار ماهر و مجاز نمایندگی تاچی در فردیس و سایر شهرهای کرج و تهران را در سایت فراز تعمیر بردارید. همچنین شما می توانید با استفاده از مقاله های آموزشی برای تنظیمات مخفی، عیب یابی و تعمیر را به صورت کاملا رایگان در سایت فراز تعمیر بخوانید و مشکل دستگاه خود را برطرف نمایید.

2714

پکیج ها یکی از مهم ترین و پیچیده ترین وسایل گرمایشی هستند. درصورتی که پکیج خراب شود باید توسط تکنسین ماهر بررسی و تعمیر گردد. دستکاری پکیج توسط افراد ناشی می تواند سبب بروز خطا و مشکل بیشتر در پکیج شود. برای عیب یابی دقیق، سرویس و تعمیر پکیج با شماره تلفن تعمیرکار پکیج در فردیس تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن پکیج شما را با کمترین هزینه به طور کامل عیب یابی و تعمیر خواهند کرد.