1147
648
عنوان

اندیشه بهتره یا فردیس

114 بازدید | 19 پست

سلام.میخواستم بدونم واسه سکونت اندیشه بهتره یا فردیس؟هرکدوم بهتره کدوم منطقه وخیابونش؟ممنون اگه لطف کنید و اطلاعات بدید

کاربر ۸۹هستم.خدایا حافظ همسر ودختران نازنینم باش.

بهترین قیمت بلیط سفر با هر وسیله نقلیه در علی‌بابا

ادامه مطلب

1156
فردیس از هر لحاظ بهتره  کلا دور ملاردو اندیشه و سراسیابو یه خط قرمز بکش

آره ملارد وسراسیاب که می‌دونم خوب نیست.گفتم شاید اندیشه خوب باشه

1189
1167
من چند سال فردیس زندگی کردم ولی اصلا ننونستم ارتباط برقرار کنم با فضای اونجا.به نظرم فلکه های اول تا ...

چرا؟میشه از لحاظ فرهنگ بگی چطور بود؟

چرا؟میشه از لحاظ فرهنگ بگی چطور بود؟

من خودم بچه کرجم.اصلا قصد بی احترامی ندارم.ولی خیلی از فردیسها فکر میکنن خیلی باحال و ... در صورتی که من نمیپسندیدم.فضا رو اصلا دوست نداشتم کلا یه خیابون از بالا تا پایین بود.غروبها پر دستفروش .با همسرم گاهی میرفتیم قدم میزدیم از سر ناچاری.هیچ جذابیتی برام نداشت.البته خیلی ها برای خرید اونجا رو میپسندن.همه اینها رو گفتم  ولی اینجوری نیست که نشه زندگی کرد.بستگی داره بتونی کنار بیای یا نه.من که زدم بیرون از اونجا بعد سه چهار سال.کرج امکانتش کمه.فردیس بدتر.یه پادک درست حسابی نداره.من از ۷ سال پیش اومدم بیدون شاید الان بهتر باشه

من خودم بچه کرجم.اصلا قصد بی احترامی ندارم.ولی خیلی از فردیسها فکر میکنن خیلی باحال و ... در صورتی ک ...

الان تهران هستی؟من بچه تهرانم .زیاد آشنایی با کرج و اطرافش ندارم.یعنی کرج به عنوان مرکز استان امکاناتش کمه؟

الان تهران هستی؟من بچه تهرانم .زیاد آشنایی با کرج و اطرافش ندارم.یعنی کرج به عنوان مرکز استان امکانا ...

من کرجم.بچه کرجم هستم.کرج رو دوست دارم‌ .متاسفانه نمی تونی با تهران‌مقایسه کنی.بد نیست ولی در حد نیازش اصلا امکانات لازم رو نداره.کرج هم جا به جا داره مثل تهران که هر محله ش یه جوره.در کل بد نیست.یه سری چیرها رو هم میری تهران دیگه

1178