2726

دوقلو دارم ۲۵ روزشونه پسرم خوبه خدارو شکر اما دخترم اینقدرررررررررررررربد خواب بد قلق که پدرمو در اورده نه میخوابه نه میذاره بخوابم خسته ام کرده همش بیدار میشه .

چه کار کنم این بچه بخوابه شما چی میدین بچه هاتون .....

برا خونه دار شدنمونصلواتبفرستین😍😘ناموسن صلوات بفرستین دیگه😏😍😍😍😍امروز در تاریخ ۲۶ بهمن سال ۹۸ عشقم گل پسرم امیرسامم برای اولین بار راه رفت و منو یهو شوکه کرد ای جووووونم الهی خدا حفظش کنه برا مامان و باباش قل دومش انیل خانم ۱فعلا قصد نداره یکم پیشرفت کنه وهمچنان چهار دست پاس😏😏😏😏😏امروز در تاریخ ۲ اسفند ۹۸ آنیل خانم هم یهو ایستاد و راه رفت من فدای دوقدمیت برم اخه کلوچم😍😍😍😍😍😍خدایا خیلی خیلی ممنونم ازت بابت این نعمت خیلی بزرگت .......امروز در تاریخ ۴ اسفند ۹۸ خوشکل خانمم آنیل بدون کمک ایستاد و واسمون دلبری کرد ای جانم خودش چه ذوقی داشت😄😄😄😍😍😘😘😘

بچه ندارم 

ولي ميدونم كه مدارا ميكنن 

مگه كسي هست چيزي بده به بچش تا بخوابه؟😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای جونم دوقلو😍😍

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..
2728

آخه نازی.نصیحتش کن بگو نخوابی داداشت بهتر رشد میکنه😅😅

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

خانمی‌   چیکار‌ کردی‌ دو‌ قلو‌ شدن؟؟؟       چی‌ خوردی

یه‌ دختر‌ ناز‌ دارم‌ دعا‌ کنید‌ خدا‌ی‌ مهربونم‌ یه‌ پسر‌ سالم‌‌  هم‌  به‌من‌ هدیه‌‌کنه‌.😍
ای جونم دوقلو😍😍

نگووووو میکشنت

برا خونه دار شدنمونصلواتبفرستین😍😘ناموسن صلوات بفرستین دیگه😏😍😍😍😍امروز در تاریخ ۲۶ بهمن سال ۹۸ عشقم گل پسرم امیرسامم برای اولین بار راه رفت و منو یهو شوکه کرد ای جووووونم الهی خدا حفظش کنه برا مامان و باباش قل دومش انیل خانم ۱فعلا قصد نداره یکم پیشرفت کنه وهمچنان چهار دست پاس😏😏😏😏😏امروز در تاریخ ۲ اسفند ۹۸ آنیل خانم هم یهو ایستاد و راه رفت من فدای دوقدمیت برم اخه کلوچم😍😍😍😍😍😍خدایا خیلی خیلی ممنونم ازت بابت این نعمت خیلی بزرگت .......امروز در تاریخ ۴ اسفند ۹۸ خوشکل خانمم آنیل بدون کمک ایستاد و واسمون دلبری کرد ای جانم خودش چه ذوقی داشت😄😄😄😍😍😘😘😘
بچه ندارم  ولي ميدونم كه مدارا ميكنن  مگه كسي هست چيزي بده به بچش تا بخوابه؟😐

بله من بیبی اسلیپ میدم 😥😥

من همیشه به همه میگم آدم نمیمیره که؛تحمل کن اینم تموم میشه؛ولی دروغ میگم، آدم میمیره؛هربار یه کوچولو میمیره!
خانمی‌   چیکار‌ کردی‌ دو‌ قلو‌ شدن؟؟؟       چی‌ خوردی

طبیعی شدم دقیق دو هفته بعد عروسیم

طبیعی شدم دقیق دو هفته بعد عروسیم

خدا‌ دوستت‌ داره‌  خیلی

یه‌ دختر‌ ناز‌ دارم‌ دعا‌ کنید‌ خدا‌ی‌ مهربونم‌ یه‌ پسر‌ سالم‌‌  هم‌  به‌من‌ هدیه‌‌کنه‌.😍

عزیزم، اول که مبارکه بعد هم ایشالا خدا بهت صبر بده، من یدونه دارم، اما یک ماه و نیم اول خیلی اذیت شدم...گریه هم یا از کولیکه یا رفلاکس..من دارو هم میدادم اثر نداشت، فقط صبر کردم زمان بگذره...ایشالا که مشکلت هرچه زودتر حل بشه

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
آخه نازی.نصیحتش کن بگو نخوابی داداشت بهتر رشد میکنه😅😅

واقعا هم خودش ریز مونده داداشش داره ماشاللله تپل میشه

خانمی‌   چیکار‌ کردی‌ دو‌ قلو‌ شدن؟؟؟       چی‌ خوردی

این چیزا ارثی اگه  تو فامیل داشته باشی ممکنه بشه مادر بزرگ من دوقلو اورده داییام دوقلو هستن ممکنه به ماهاهم برسه این ژن

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
عزیزم، اول که مبارکه بعد هم ایشالا خدا بهت صبر بده، من یدونه دارم، اما یک ماه و نیم اول خیلی اذیت شد ...

ممنون گلم اره همه میگن بعد ۴۰ روز خوب میشه

2706