1147
1273

دوقلو دارم ۲۵ روزشونه پسرم خوبه خدارو شکر اما دخترم اینقدرررررررررررررربد خواب بد قلق که پدرمو در اورده نه میخوابه نه میذاره بخوابم خسته ام کرده همش بیدار میشه .

چه کار کنم این بچه بخوابه شما چی میدین بچه هاتون .....

برا سلامتی خانواده کوچیکم صلوات بفرستین😘💑💏

بچه ندارم 

ولي ميدونم كه مدارا ميكنن 

مگه كسي هست چيزي بده به بچش تا بخوابه؟😐

❤️خدایامیشهبغلموبا دستاتپر کنی؟آخه مامانممیگه: دستای خدابه لطافتنوزادتازه متولد شدس❤️

ای جونم دوقلو😍😍

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام امضاموکامل بخوناللهم صل علی محمدوال محمد🌺اللهم صل علی محمدوال محمد🍃اللهم صل علی محمدوال محمد🌸میشه برای سلامتی خانواده ام واینکه زودتر🏡🏣صاحب خونه بشم دعام کنیدوبراحاجت دلم صلوات بفرستی،راستی اسمم هم لاله است براونایی که نمیدونند

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1258

خانمی‌   چیکار‌ کردی‌ دو‌ قلو‌ شدن؟؟؟       چی‌ خوردی

یه‌ دختر‌ ناز‌ دارم‌ دعا‌ کنید‌ خدا‌ی‌ مهربونم‌ یه‌ پسر‌ سالم‌‌  هم‌  به‌من‌ هدیه‌‌کنه‌.😍
بچه ندارم  ولي ميدونم كه مدارا ميكنن  مگه كسي هست چيزي بده به بچش تا بخوابه؟😐

بله من بیبی اسلیپ میدم 😥😥

اونی که عاشقتهبرای به دست آوردنت هر کاری میکنه !!!دختر ها مثل سیب, روی درخت هستند.بهترینشون روی بالاترین قسمتند.مردها بهترین رو نمیخوان, چون میترسن در ازای به دست آوردنشان آسیب ببینند.در عوض آنهایی که روی زمین افتاده, و زیاد خوشمزه نیستند رو انتخاب میکنند.شاید چون آسان به دست میان.به همین دلیل سیب های قله درخت فکر میکنند که مشکل از اونهاست.در حالی که اونها فقط بزرگ هستند.در حقیقت باید صبوری کنند تا مرد درست از راه برسه و شهامت چیدن سیب از قله درخت رو داشت باشه.نباید برای این که کسی به ما دست یابی پیدا کنه, مثل سیب های به زمین افتاده بشیم, کسی که عاشق ما باشه, برای به دست آوردن ما همه کاری انجام میده...
1274
طبیعی شدم دقیق دو هفته بعد عروسیم

خدا‌ دوستت‌ داره‌  خیلی

یه‌ دختر‌ ناز‌ دارم‌ دعا‌ کنید‌ خدا‌ی‌ مهربونم‌ یه‌ پسر‌ سالم‌‌  هم‌  به‌من‌ هدیه‌‌کنه‌.😍

عزیزم، اول که مبارکه بعد هم ایشالا خدا بهت صبر بده، من یدونه دارم، اما یک ماه و نیم اول خیلی اذیت شدم...گریه هم یا از کولیکه یا رفلاکس..من دارو هم میدادم اثر نداشت، فقط صبر کردم زمان بگذره...ایشالا که مشکلت هرچه زودتر حل بشه

خانمی‌   چیکار‌ کردی‌ دو‌ قلو‌ شدن؟؟؟       چی‌ خوردی

این چیزا ارثی اگه  تو فامیل داشته باشی ممکنه بشه مادر بزرگ من دوقلو اورده داییام دوقلو هستن ممکنه به ماهاهم برسه این ژن

یه دوش آب گرم🚿 یه لباس راحت 👚یه چایی تازه دم ☕️یه موسیقی ملایم 🎻 بــه درک که خیلی مشکلات حل نمیشه😏
عزیزم، اول که مبارکه بعد هم ایشالا خدا بهت صبر بده، من یدونه دارم، اما یک ماه و نیم اول خیلی اذیت شد ...

ممنون گلم اره همه میگن بعد ۴۰ روز خوب میشه

برا سلامتی خانواده کوچیکم صلوات بفرستین😘💑💏
1257
نگووووو میکشنت

سالم باشن

بااینکه بارداری دومم بوددلم بازدوقلومیخاست

ازهمون اول ازدواج میگفتم خدایایه دوقلویه دختریه پسر

ولی بارداری اولم یه قلوبوداین یکی هم یه قله

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام امضاموکامل بخوناللهم صل علی محمدوال محمد🌺اللهم صل علی محمدوال محمد🍃اللهم صل علی محمدوال محمد🌸میشه برای سلامتی خانواده ام واینکه زودتر🏡🏣صاحب خونه بشم دعام کنیدوبراحاجت دلم صلوات بفرستی،راستی اسمم هم لاله است براونایی که نمیدونند

اول اینکه مبارکه دوم اینکه عزیزم کولیک داره باید مدارا کنی رو مبل بالش بزار شیب بخواب دخترتم سر شونت

خدا بهت توانبده

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر مال یه کار بزرگه❤️تو رو دیده رد داده قلبممم😍هنوزممم یه تار مو تو ب دنیا نمیدمممم 😍😍همین دیشب بازم خوابتووو دیدمممم😍😍😍
عکسشون بذارم

اره بزار عشق کنیم😍😍😍

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر مال یه کار بزرگه❤️تو رو دیده رد داده قلبممم😍هنوزممم یه تار مو تو ب دنیا نمیدمممم 😍😍همین دیشب بازم خوابتووو دیدمممم😍😍😍
1252