2726
عنوان

ای کسانی که خواستگاری می رین

260 بازدید | 11 پست

انقده کشش ندین. انقده ادا درنیارین. عیب رو دخترای مردم نذارین  والله پسراتون انقدری که فکر میکنینن عالی نیست که هیچ دختری لایقش نباشه. یه دوستی دارم ۷ ساله برای سه تا داداشش دارن میرن خواستگاری برای  یه کدوم موفق شدن اونم سر سه ماه نامزدیش به هم خورد.فکر کنم کل خونه های شهر رو رفتن همه دخترا هم عیب دارن یا بابای پولدار ندارن یا جنیفر لوپز و آنجلینا جولی نیستن یا اخلاق فاطمه زهرا رو ندارن. امروز برگشته میگه مامانم خسته شد از بس کارهای داداش ها  رو کرده

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسر عمه من اینطوره

خودش راضیه مامان باباش عیب الکی میذارن😞

اَینَ الطّالبُ به دَمِ المقتولِ بکربلاء؟....از این به بعد هر تاپیک حس ششمی که ببینم گزارش میزنم!جمع کنید عزیزانم زندگی که داستان نیست که آخرش چی میشه با تلاش و اعتماد به نفس و اعتماد به خدا میشه به موقعش به هر چیز رسید!احساسات خودتونو با حرفای خزعبل یه سری جریحه دار نکنید لطفا:(
2728

خواهر من پسرش طلاق گرفته بعد رفته خواستگاری دحتر لیسانسه با خانواده عالی بعد میگه حس میکنم یکم بیش از اندازه کوتاهه ... هه

حالا اصلا اون خانواده نمیدونستن براخاستگاری رفته چون اشنا دور بوده الان ک فهمیدن خدامیدونخ چقدر ناراحتن ک بخودش اجازه داده اومده خاستگاری پسراشا فک میکنه شاهزادن مثلا دست رو هر دختری بزاره نباید نه بگن . درصورتی ک نرمال هم نیستن . واقعا موندم بعصیا چه فکری میکنن چون پسر دارن یا بچه هاشون چون پسسسسرن هیچ اشکالی ندارهدطلاق دادن یا طلاق گرفتن عیب نیست ولی یه دختر خواستگار داره مثلا نپسندیدن میگن کسی اینا نمیگیره .. 

داداشاش چیکارن؟!😐😐😐😐

از نظر ظاهری چطورن؟ 

والا بعضیا اعتماد بنفس کاذب دارن...پسر یکی از فامیلامون دکتر بود خیلییی خوشتیپ که دخترا بهش پیشنهاد میدادن پدر مادرش گفتن برو خواستگاری گیسو من خودم پرستارم و میگنننننن خوبی ولی به نظر خودم قیافم معمولیه هیچی دیگه نیومد خواستگاریم...اولش خیلی حرصصص خوردم آخه واقعاً کیس خوبی بود از نظرم ولی الان که عقد کردم و میبینم رفتاراشو میگم خدایااا شکر که زنش نشدم متاسفانه ادب و احترام صفر و خیلییی زیادی خواه

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑