2737
2734
عنوان

ماماناا بارداراا باتجربه ها😓

67 بازدید | 14 پست

سلام خانوما

دل درد تو هفته هاي ٧ و ٨ بارداري طبيعيه؟؟

دل دردي كه شديده ولي مدام و پيوسته نيست

ميگيره و ول ميكنه

شايد در روز ٣-٤بار پيش بياد

بدون كمر درد و لك و خونريزي

ممكنه نشونه ي بدي باشه؟؟

قصد داشتم تا ١١هفته كه وقت غربالگريمه

اصلا سونو ندم

فقط يه صلوات واسه سلامتي جنينم،،بمون برام جگر گوشه ي مامان

من دوماه ونیم دل درد وحالت پری داشتم

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه من داشتم تازه بعضی اوقات لک هم دیدم    دکتر گفت طبیعیه

خداروشكر پس

شماهم همين هفته ها دل درد داشتي؟؟؟

البته من حس ميكنم لگنم خيلي كوچيكه و الان كه ميخواد جا باز كنه اين همه درد دارم

2728
خداروشكر پس شماهم همين هفته ها دل درد داشتي؟؟؟ البته من حس ميكنم لگنم خيلي كوچيكه و الان كه ميخواد ...

اره اینا ک میگی هم علائم محسوب میشه دیگه    من تا اوایل ۴ ماهگی همینطوری بودم هر یکی دوهفته این درد ها میومد سراغم        سعی کن استراحت کنی دراز بکش   معمولا دو روز طول می کشه هر دفعه

2738
خداروشكر پس شماهم همين هفته ها دل درد داشتي؟؟؟ البته من حس ميكنم لگنم خيلي كوچيكه و الان كه ميخواد ...

فقط  وقتی اینجوری هستی چای نبات ... اینطور چیزا نخور   اصلا چون باعث خون ریزی میشه     

اره اینا ک میگی هم علائم محسوب میشه دیگه    من تا اوایل ۴ ماهگی همینطوری بودم هر یکی دوهفت ...

ممنونم عزيزم

فقط  وقتی اینجوری هستی چای نبات ... اینطور چیزا نخور   اصلا چون باعث خون ریزی میشه&nb ...

اصلا گرمي نميخورم

عزيزم چيكار ميكردي وقتي دل درد داشتي؟؟ دارو مصرف كردي؟؟

نه فقط استراحت کن.

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2706