2737
2734

زنگ نمیزنم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

چه طور؟

کلا تلفن صحبت کردن برام عذابه😣😣

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

شما خوبید ؟ بابا خوبن 

خوبیم  خدا رو شکر 

خدا رو شکر 

شما خوبی ؟ پسرم خوبه ؟

خوبیم  خدا رو شکر 

شما چطورید ؟  همه چی خوبه ؟

بله ! خدا رو شکر 

خب خدا رو شکر 

اینا شرح  چندین دقیقه از مکالمات 😁😁

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

من که هروقت زنگ میزنم هرچند زیادم زنگ نمیزنما😂ولی وقتیم بزنم همش میگه چه عجب حالو احوال منو پرسیدی یا اون به من زنگ بزنه میگه چرا یه زنگ نمیزنی منم میگم میخاستم بزنم شما زدی دیگ دیگه بعدش میگم کجایی چیکارمیکنی غذا چی داری حالت خوبه از این چیزا 😀

چرا؟

چی چرا؟ حرف مشترکی نداریم. اوشون فقط میخاد اطلاعات از من بگیره بره برا بقیه تعریف کنه

منم اعصابشو ندارم

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
😂 من مادرشوهرم خیلی حرف میزنه اخرشم میگه بیایید خونمون الان😐 چی بگم جوابشو؟

اغلب شنونده باشید 

وقتی میگن بیاید خونه مون بگید ؛  چشم  با  همسرم صحبت کنم  اگر  تونست  حتما میایم  دیدن تون  ولی  قبل از راه افتادن  باهاتون هماهنگ می کنم  ک چشم انتظار نباشید یه وقت 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2706