2737
2734
عنوان

پرستارکودک

156 بازدید | 12 پست

سلام پرستار کودک و مربی زبان هستم منزلم جیحون لطفا فقط خانم ها و فقط کسایی ک به من نزدیک هستن پیام بدن در طول روز انگلیسی صحبت میشه با کودک 

تعداد رای : 0
نظرسنجی
الزامی
0
0%
الزامی
0
0%
الزامی
0
0%
الزامی
0
0%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چون من در طکل روز خونه نیستم نمیدونم پرستارا چجورین؟مثلا به بچه سر تایم غذا میدن یا اینکه جز وظایفش ...

جز وظايفشون كه هست ولي بگرد پرستار دوست و آشنا كه راضي بودن ازش پيدا كن

خدا شكرت بخاطر همه چيز
2738

عزیزم منم میخوام پرستار بچه بشم عاشق بچه هام

چطور باید اقدام کنم؟

مازندرانی هستم

نیشه یکم رانماییم کنید تا بتونم اقدام کنم برای کار؟

آیا ضامنی چیزی نیازه

یسوال.در طول این مدت که پرستار بودید بدترین اتفاقی که افتاد چی بود؟

من از دو چیز میترسم نیت بد مردا.دوم اینکه بچه مثلا ناگهانی زمین بخوره و بندازن گردن پرستار

خانم های عزیزیکه زندگی جدید رو استارت زدید من ۲۸ سالمه و یسال و نیمه جدا شدم اگه دوست داشتین بیاین اینستامrozita.d.71 

سلام خانمی. با خانواده هایی کار کن ک مرد صاحب همسر باشه . و خودش منزل حضور نداشته باشه و اینکه الان همه جا دوربین داره و مادر از طریق دوربین می‌بینه شما مقصر زمین خوردن فرزندش نیستی برای همین چیزا دوربین میذارن جایی ک دوربین بود برو هم امنیت شما و هم ضامن کارکرد شماست

من تهرانم. این جا آدرس نداشتن سوپیشینه آزمایش جسمی و روانی و آدرس و قل نامه و فیش اب و گاز منزل و سفته و آدرس اشخاص نزدیک و کارفرما میگیره و داشتن رزومه کاری مهمه. و همچنین هنرهایی ک بلدی در الویت هستی.