2737
2734

چند وقت بعد از اقدام نتیجه گرفتید وباردار شدید؟؟

هفت ماهه اقدامم. انقدر نا امیدم که امروز کلی گریه کردم.

تنبلی تخمدان  دارم.

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
بعد ۷ ماه انتظار تازه مشکلی هم نداشتم،صبر کن عزیزم میشی ،منم همین روزارو گذروندم درکت میکنم

چجوری اقدام میکردید ؟ واسه ما یک شب در میان نمیشه اصلا.

ممکنه به این علت هم باشه؟

ماه قبل به تجویز پزشک کلومیفن خوردم ولی نشد یک شب درمیون. فقط دو بار نزدیکی داشتیم.

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
من بعد از یکسال که اونم توی هفت هفته سقط شد  بعدش چهار ماه گذشت تا دوباره خداروشکر بارداری موف ...

خدا رو شکر

2738
عزیزم چندتاوزنتوکم کن  چندنفردیدم حتی لاغربودن کم گردن به بدن شوک واردمیشه

خیلی لاغرم قدم 160 وزنم 49.

دکتر متفورمین داد نخوردم گفتم لاغر تر میشم چون یه بار شده بودم 43 کیلو.

چجوری اقدام میکردید ؟ واسه ما یک شب در میان نمیشه اصلا. ممکنه به این علت هم باشه؟ ماه قبل به تجویز ...

من تو این ۷ ماه همه مدلی و انجام دادم ولی ماه اخر ک گرفت فقط دوبار نزدیکی داشتم ۱۳ ۱۵ سیکل میگفتم اینماه نمیگیره چون نزدیکیم کم بوده تازه عفونت قارچی هم گرفته بودم اصلا امید نداشتم ولی شد 

ولی دو سه ماه اخر ب خودم و شوهرم خ رسیدم ،و لی ماه اخر که شدم فقط فلفل سیاه و گرد لقا خوردم

چجوری اقدام میکردید ؟ واسه ما یک شب در میان نمیشه اصلا. ممکنه به این علت هم باشه؟ ماه قبل به تجویز ...

من چقد همین مشکل و داشتم ... گریه م در نیومد تا انجام شه ... آخرم فهمیدم اب تو هاون می کوبم ... با این چیزا شدنی نبود 

خیال روی کسی در سرست هر کس رامرا خیال روی کسی کز خیال بیرونست 
من تو این ۷ ماه همه مدلی و انجام دادم ولی ماه اخر ک گرفت فقط دوبار نزدیکی داشتم ۱۳ ۱۵ سیکل میگفتم ای ...

گرد لقا چیه؟

من چقد همین مشکل و داشتم ... گریه م در نیومد تا انجام شه ... آخرم فهمیدم اب تو هاون می کوبم ... با ا ...

چیکار کردی آخرش؟

هیچی... معلوم شد شوهرم ازو ای؟رمه 

منم هر چی به شوهرم میگم برو آز بده نمیره.

2706