2726

@لالالوپسی    

@nniikk    

@chaqaloo    

@اجنه    

@یاسمن_بانوو    

سلام

همه به هم توهین کردین و فحشم دادین و بد حرف زدین یا همتون تو همین تاپیک از هم عذرخواهی کنین یا همه دسترسیتون بسته میشه

فحش توهین کل کل تو سایت ممنوع هست حتما باید تا اخرین قطره خون جواب بدین و ریپلای کنین؟ میتونین گذشت کنین یا بی توجهی به ریپلایی که فکر میکنین باعث بحث و توهین میشه

جالبه همه به همدیگه توهین کردین بعد خواستین یکی دیگه قطع بشه؟

چرا به هم احترام نمیذارین؟ خیلی سخته؟ حتی کسی توهین میکنه میتونین فقط پست توهینشو گزارش بزنین نه این که 4 تا توهین هم شما کنین   

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام نی نی یار جونم لطفا سوالای من تو کلینک پاک کن 

سلام عزیزم تو این تاپیک جواب کسی رو نمیدم فقط تاپیک امضام

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
سلام نی نی یار جان من شخصا اگه حرفی زدم از همه و شما عذر خواهی میکنم و واقعا شرمندم

افرین مطمئنم شما خیلی گلین خواهش میکنم وقت عصبانیت اصلا توهین نکنین

کدوم تامیک بوده

تاپیک ها حذف شده

@اجنه     @chaqaloo     دوست جونیا از هردوتون معذرت میخوام ...

نی نی یار فقط خودت .نی نی یار ۱ و ۲ و ۳  و ۴ اداتو درمیارن😀شوخی کردم خسته نباشی تو بهتر از همه نی نی یارایی .همه بد اخلاقن

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
سلام عزیزم تو این تاپیک جواب کسی رو نمیدم فقط تاپیک امضام

سلام عزیزم میشه تو این سایت این امکان رو بذارید که فایل های صوتی بذاریم؟😀 ممنون میشم

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... 🌼🌼تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌼🌼🌼🌼السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌼🌼💜💜اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج💜 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌼بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌼اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌼مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌼اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌼وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌼ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌼آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌼دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌼امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌼كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌼غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌼هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌼مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌼انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌼مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌼كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌼مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌼زره شير خدا بر تن و شمشير به دست🌼مى رسد منتقم حضرت زهرا حتماً🌼انتقام دَرِ آتش زده را مى گيرد🌼و به آتش بكشد آن دو نفر را حتماً🌼🌼🌼اللهم عجل عجل عجل لولیک الفرج🌼🌼🌼
     افرین مطمئنم شما خیلی گلین خواهش میکنم وقت عصبانیت اصلا توهین نکنین

قربان شما نی نی یار جان چشم واقعا هممون پشیمونیم از شما هم معذرت میخوایم

میگفت : با تمام وجود دوستِت دارم بعدها فهمیدم آدمِ بی‌ وجودی بود...
2706