2733
2734

سلام

دوستان کسی هست بعد از سقط ماه بعدش باردار شده باشه ؟ مشکلی پیش نیومد؟ از این نظر که میگن رحم عادت میکنه به سقط میترسم 😩😩😩

و خدایی هست مهربان تر از حد تصور 🥰🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خواهرم دو ماه بعد از سقط باردار شد بستگی به وضعیت جسمانی و روحی خودت دازه

هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون💚💚💚 ای سبب‌ساز اسباب و ای گشاینده درها، بگشای برای ما درها را و آسان گردان بر ما حساب را و آسان کن بر ما عقاب [سختی‌ها] را، خداوندا اگر روزی من و روزی عیالم در آسمان است پس فرودش آور و اگر در زمین است پس خارجش گردان و اگر در زمین و در جای دوری است نزدیکش گردان و اگر نزدیک است آسانش گردان و اگر آسان است پس زیادش گردان و اگر زیاد است پس جاودانه‌اش گردان و اگر جاودانه است پس پاکیزه‌اش گردان و اگر پاک است پس برای من در آن برکت قرار ده و اگر موجود نیست موجودش گردان، با وجودبخشی خود و یکتایی خود که همانا بر هر چیزی توانایی و اگر در دستان خلق شرور توست  آن را از دستش بگیر و آن را به من منتقل کن هر جا که باشم و مرا به‌سوی آن منتقل نکن آنجا که آن هست
سلام مگه چند ماه سقط کردی...یکم استراحت میکردی بد نبود

من نمیدونستم باردارم 😔 آز بتام پایین بود گفتن منفیه 

نگو نطفه دیر تشکیل شده 😔 بعد ۱۰ روز یک پری وحشتناک داشتم 

رفتم دکتر گفت سقط شده با پری .... 

2738

من یه سقط تو ۸ هفته داشتم  دو ماه بعدشم باردار شدم و خلاصه الان دارم میرم توی ۷ ماه..توروخدا برا سلامتی پسرم صلوات بفرستین 😍😘

مامان و امیرحسین و ابوالفضل هستم🤕😨سر به بیابون نزارم صلوااااات...
من یه سقط تو ۸ هفته داشتم  دو ماه بعدشم باردار شدم و خلاصه الان دارم میرم توی ۷ ماه..توروخدا بر ...

ب سلامتی عزیزم 😘 من تو هفته دوم - سوم سقط داشتم 

دکترم چیزی نگفت کی میشه باردار شم فقط کلی آزمایش نوشت که انجام دادم جواب سونوم ام خوب بود ...

خواهرم دو ماه بعد از سقط باردار شد بستگی به وضعیت جسمانی و روحی خودت دازه

ب سلامتی 

ایشالله که وضیعت بدنیم خوب باشه 🙏😍 

سلام.منم 6روز پیش تو هفته شش سقط داشتم تازه امروزخورنریزیم کم شده.به نظرتون از کی میتونم اقدام کنم باتوجه به اینکه سقطم طبیعی و اوایل بارداری بوده

چشم بد دور که هم جانی و هم جانانی  
2706