2737
2734
عنوان

تخت نوزاد نوجوان

1246 بازدید | 12 پست

دوستان من هنوز تخت نخریدم برای سیسمونی، بنظرتون تخت نوزاد-نوجوان خوبه که تا نوجوونیشم داشته باشه؟

یا اینکه تیکه تیکه جدا بگیرم؟

ممنون میشم اگه تجربه خرید دارین در اختیارم بزارید  

نوجوان بگیر 

البته فک نکنم اون تخت تا نوجوانی سالم بمونخ 

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من تخت بزرگ گرفتم دو در صد سفارشی خودمم پیشش جا میشم....سه سالشه محافظم ک داره...فکر کنم طرح ملوان اسمش حالت کشتی ایناس

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2738
چه مارکی مژده جان گرفتی؟

از بالسا چوب گرفتم

مارک ساحل چوب هم خوبه قیمتش مناسبتره

رنگ سفید گرفتم که زود دل و نزنه

بعد که بزرگ شد نی نیت میتونی میزتحریرش هم بگیری

دخترم زندگیمه🌹

من دو منظوره یعنی نوزاد نوجوانی خریدم

البته سه منظوره یعنی گهواره و نوزاد نوجوانی هم بود ولی من نگرفتم

الان بچم خیلی بد خوابه و پشیمونم ک نگرفتم 

تا نوزاد بود نی نی لای لای داشت ولی الان کوچیک شده براش 

ست رو کامل گرفتی یا فقط تختشو خریدی؟

تخت دو منظوره و کمد گرفتم . اتاقش کوچیکه فقط یه جای دیگه داره که اونم گذاشتم وقتی ایشالا رفت مدرسه میز تحریر همین مدل رو بگیرم 

دخترم زندگیمه🌹