2703
2553

فامیل خودم و شوهر بهترن اغلب از ما

انگار هرچی میدویی باز آخرین نفر خودتی !! این خیلی آزاردهندس

بدبحتی نمیتونیم مقایسه هم نکنیم یا حسرت نخوریم

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

اونایی که هم دردن ، راهکار بدن 

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

منم دقیقا مث خودتم شرایطمون هم دقیق مثل شما تازه هرچیم داریم بچم خرابش کرده

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫

تا وقتی ادم خودشو با بقیه مقایسه کنه خیلی اذیت میشه

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته همتا هم نداری که وقت نبودنت به دلم وعده بدهم شاید مثلش را پیدا کنم! آقای بی همتای من بیا  اللهم عجل لولیک الفرج
2714
بیخیال همه چی که پول نیست

باقی چیزاشونم بهتره، پول و دارایی بیشترشونم ک دیگه مزید برعلته ک حسابی آدم اذیت شه

اگر میخای خلاص شی و راحت شی  و وضعتم بهتر بشه  پیشنهاد میکنم بهت کتاب معجزه سپاسگذاریو ب ...

اصلا شکرگزاری کلید هر موفقیت است

نزدیک ترین فرکانس با خدا است

مامان هلن و هادی و حامی 
خودت با خودت مقایسه كن  و سعی كنید دو نفره پیشرفت كنید نه فقط همسرت دنبال كار باشه

عالی

اونایی که هم دردن ، راهکار بدن 

ما چون خودمون خونه داریم شنیدیم رو سند خونه وام میدن الان تنها امیدم ب این وام هست ک بزنیمش ب یه کاری شاید اوضاع مون بهتر شد .. راه دیگمم ک الان دو ماهه دارم خودمو خفه میکنم براش اینکه نذر و نیاز و دعا برای برنده شدن قرعه کشی همراه اول بانک یا پول های باد اورده این مدلی😅

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
اصلا شکرگزاری کلید هر موفقیت است نزدیک ترین فرکانس با خدا است

خب درست ولی ادمی با شرایط من و شوهرم نمازم نمیخونیم میگیم مگه چی داده بهمون ک براش شکر گذاری کنیم از مال دنیا هیچی ب ما نداده

2706