2737
2734

بعد از سالها ميخوايم خونه بگيريم

من چند تا دليل دارم که اصرار داررم بابام حتما حداقل يه دانگ خونه رو به اسم مامانم بزنه

اولش اينکه بابام چند بار طلاهاي مامانمو فروخته و پس نداده الان هم پول کم داره بازم ميخواد طلاي مامانمو بفروشه

دومين و مهمترين دليل هم اينه که بابام به شددددت فراوان ادم بي فکر و دست باديه يعني امکان داره اين خونه رو که بخريم بعد يه ماه. يه گندي بزنه واسه جبرانش بياد خونه رو بفروشه  ميخوام حداقل يه دانگش به اسم مامانم باشه که بابام سرخود خونه رو نفروشه

به بابام گفتم مامانم طلاهاشو بفروشه يه دانگ به اسمش کن بابام هم عصبي شد گفت اين حرفو ديگه نزن

بنظرتون چيکار کنيم بابام راضي بشه؟

بعضي چيزا به سياست ربط نداره واقعا

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سياست كه رو بابا جواب نميده!! مامانت بايد خودش بگه به نظرم شما بگى دخالت تو كار بزرگتر از خودته هر چند كه خود شمام سن داشته باشى، سياست فرزندى اينه كه واضح طرف يكى از والدينو نگيره كه اون يكى ناراحت شه

2738

حتی اگه دو دانگش هم به نام مامانت بشه چون سهم بیشتر به نام باباته میتونن خونه رو مستقلا بفروشن . این از نظر حقوقیش

اگه میخواهی پابند باشن واسه نفروختن حداقل سه دانگ سه دانگ باید سند بزنن

به مامانتون بستگی داره ، اولا اینکه مامانت نباید راحت طلاهاش رو واسه فروش در اختیار بابات بزاره باید شرط بزاره بگه به شرطی طلاهامو میدم که یه دانگ خونه رو به نامم بزنی یا خیلی با محبت خودش رو واسه بابات لوس کنه و بگه من کلی تو زندگی تو زحمت کشیدم و بچه ها رو بزرگ کردم هیچی ندارم و خلاصه اگه بتونه مخ بابات رو بزنه و الا شماها نگین بهتره ....مامانت باید ببینه نقطه ضعف بابات چیه ....

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤

مادر من شاغل بود دوبرابر پدرم درآمد داره  انگار بیشتر خونه رو اون ساخت ولی فقط دو دنگ به نامش اونم مهریش فک کنم تازه هر چی میخرن نصف نصف به نامه وگرنه بابام ناراحتم میشه 😐

حتی اگه دو دانگش هم به نام مامانت بشه چون سهم بیشتر به نام باباته میتونن خونه رو مستقلا بفروشن . این ...

عزیزم اطلاعات غلط نده

ایشون فقط میتونن سهم خودشونو بفروشن ک خب هیچ ادم عاقلی نمیاد ۵ دونگ ی خونه رو بخره و ی دونگشو ن پس ناچاره مامانه رو هم راضی ب فروش کنه

2706