2733
2734
عنوان

تــاپـیـک جــــــــامـع iui

| مشاهده متن کامل بحث + 387060 بازدید | 27291 پست
سلااام...من دیروز بالاخره iui شدم دیروز....دعا کنید برام بگیره....من بچه دوممه...تعیین جنسیت نکردم.. ...

مگه قرار همش بخوابی

ای یو ای مثل بارداری طبیعی فقط بهتر کارای سنگین انجام ندی

من که کارای خونه رو انجام میدم بیرونم میرم فقط سعی میکنم خودم خسته نکنم زیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شادی جان امیدوارم خبر خوش بارداریتو  چند روز دیگه بهمون بدی و خوشحالمون کنی گلم😍😍😍...ممنونم از راهنماییت...

بانوی شاد جونم الهی خدا نی نیاتو برات نگه داره...ای خدا دو قلو....😍😍

ممنونم از انرژی مثبتی که بهم دادی گلم😘😘

2728
2738
دوستان یعنی امکانش هست بافولیکول 24.25 من حامله بشم آخه شرایط خیلی سختی دارم توروخدا واسم دعا کنید م ...

وای دختر..فولیهات که عالی بودن عزیزم...غصه چی رو میخوری...توکل بر خدا...ان شاالله که همین ماه باردار میشی....

کی iui کردی؟؟؟

وای دختر..فولیهات که عالی بودن عزیزم...غصه چی رو میخوری...توکل بر خدا...ان شاالله که همین ماه باردار ...

دوماه قبل  بار اول  منفی شد این ماه هم دکتر آی یوای نکردروز دوازده قاعدگی  گفت تخمدانت عالیه  خودت برو نزدیکی کن 

فولیهات عالیه عزیزم.انشاا...خیره وهرچی بصلاحه دلم برات روشنه

15 روز نذر کردم روزه بگیرم دارم قرآن میخونم دعا درست کردم نمیدونم هر چی خوبه انجام میدم تا خدا یک نینی کوچولو بهم بده من دیگه تحمل ندارم 

سلام ماه جونی....منم امروز روز چهارمه آی یو آی کردم...فقط کمر درد شدید و درد پری خفیف دارم همش زیر دلم...تخمدانامم تیر میکشه...البته از روز اولم اینجور بودما....تا پریشب هم لک بینی داشتم....من که نمیدونم چی خواهد شد

2706