2733
2734
عنوان

تــاپـیـک جــــــــامـع iui

| مشاهده متن کامل بحث + 387136 بازدید | 27291 پست
4تا بی بی چک گرفتم هر دو روز یکبار امتحان کنم.ببینم اگه هاله میندازه یه هفته دیگه برم آز بدم.اگرم من ...

آره منم بیبی چکهام یه خط کمرنگ دیگه هم می انداخت البته بعد۱۰دقیقه یایک ربع.

حتماعزیزهرخبری شدماروهم درجریان بزار

[QUOTE=54184132]آره منم بیبی چکهام یه خط کمرنگ دیگه هم می انداخت البته بعد۱۰دقیقه یایک ربع. حتماعزیزهرخبری شدماروهم ..روز دوازده رفتم سنو گرافی دکترم گفت تخمدانت عالیه لازم نیست آی یوای کنی به امید خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیز.ممنون ماروبی خبرنذار.انشاا...که باردارمیشی گلم.موفق باشی

ممنونم. منم مثل خیلی های دیگه که جواب مثبت بقیه رو میشنوند امیدوار میشم.برای همین حتما میام اطلاع میدم بهتون

تجربه های دوستان: سارا: سلام من دفعه اول با آی یو آی باردار شدم. تجربه ام رو مینویسم برا ...

وایی😍😍😍😍😍😍😍😍😍الحمدلله,چ عالی خوش بسعادتت دوست عزیز.منم دعا کن

من مخلوق پروردگارم هستم و لایق بهترین ها😊خدای خوبم بهترین هارو برام درنظر گرفته و هرلحظه زندگی من معجزه ایی است زیبا از طرف پروردگارم💚زیباییها نصیبم میشود و با قدرت و انرژی خداوندی به اهدافم میرسم و هرآنچه که درآرزویش هستم ب لطف پروردگار برایم مقدر شده🙏آمین یا رب العالمین.خدا برایم کافیست.......(خدای بزرگم مهربانم دلسوزم شکرت,میدونی که حال دلم آشوبه,فقط از تو یاری میخوام. هدیه و امانت الهی رو که بمن بخشیدی بخودت میسپارم,برام حفظش کن🙏خدایا از تو میخوام کمکم کنی تا حال دلم خوب بشه و بهترین روزها برام رقم بخوره,خدایا از شر شیطان به تو پناه میبرم و خودم و بچم و خانوادم رو ب حریم امن الهیت میسپارم میدونم وقتی گفتی فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین دلم دیگه باید قرص باشه)خدایا ب لطف تو میدانم  فرزندی سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی و خوش صورت و خوش سیرت بمن بخشیدی🍀🍀🍀الحمدلله رب العالمین🙏 ماشالله لاقوه الا باالله🙏,یا نور یا برهان یا مبین یا منیر یا رب اکفنی الشرور و آفات دهور و اسئلک النجاه یوم ینفخ فی الصور🙏🙏🙏🙏الهی و ربی من لی غیرک................خدایا ممنونتم از اینکه این مدت همراهم بودی🙏چقدرررررر سخت گذشت ولی بیاری و مدد و لطف تو داره تموم میشه,خدایا سربلندم کن میدونی چ خواسته هایی رو تو قلبم نگه داشتم  و منتظر اجابت توام,لطفا با وجود بدی من تو خدایی کن,بزرگی کن و باز هم رحمتت رو شامل حالم کن,خدایا تکیه بر لطف تو کردم ناامیدم نکن🙏ب تو سپردمش همیشه و درهمه حال مواظبش باش و ب من آرامش و قدرتی عطا کن ک بتونم وظیفمو خوب انجام بدم و اون دنیا شرمنده نباشم.اللهم سلم و تمم
2731
پس ۲۹۵۷۵عزیزآی یوآی انجام ندادی. خوب الان کی موقع پریودیته؟؟؟ آخه شماازمن جلوتربودی.من الان روزسومم

من امروز نوزدهم پریود هستم  هیچ علایمی ندارم مال اولی کلی علایم داشتم به امید خدا راستی یک نفر با آی یوای  پنج قلو حامله است تو مطب دکتر دیدمش 

2738
چون فکر کنم با بتای الان من بی بی چک نشون نده

بار اول که آی یو ای بی چک منم هاله انداخت  ولی آزمایش ندادم گفتم آگه خدا قسمت کنه میشه ولی پریود شدم قسمت ما نشد مامان بشم 

منم ماه پیش روز۱۴بعدای یوآی بتام۷بود.باوجوداینکه قبلازیر۲بودعین شما دوباره ۶روزبعدآزمایش دادم ۱۹/۶۶ ...

احتمالا باردار شدی اما پوچ بوده و دفع شده 

منم یکبار طبیعی بی بی چکم مثبت شد یک هاله کمرنگ  اما اصلا با گذشت زمان پررنگ نمیشد و بعد دو هفته پری شدم 

من مامان کنجدم   Thank God..my wish comes true 2017......baby...2018
من امروز نوزدهم پریود هستم  هیچ علایمی ندارم مال اولی کلی علایم داشتم به امید خدا راستی یک نفر ...

الهی عزیزم بحق فاطمه زهرا ت هم چندقلووو سالمممم باردار بشی 

من مامان کنجدم   Thank God..my wish comes true 2017......baby...2018

سلااام...من دیروز بالاخره iui شدم دیروز....دعا کنید برام بگیره....من بچه دوممه...تعیین جنسیت نکردم..بخاطر ناباروری ثانویه که 3 سال بود درگیرش بودیم iui کردیم...من مشکلی ندارم ...شوهرم.کمی تحرک و تعداد داره....واریکوسلشم عمل کرده....بچه ها من هر از گاهی بلند میشم تو خونه راه میرم...نمیتونم مدام بخوابم کلافه میشم...ظهر هم غذا پرید تو گلوم و کمی سرفه کردم...از دستشویی فرنگی استفاده میکنم...

بازم اگه کسی راهنمایی داره بگه ممنون میشم

2706