2726

پیام داده ب نظرت تو این هیروبیری ک هم اقاجون مریضه هم مادرجون(هر دو درگیر سرطانن) ،زشته من حرف ازدواج پیش بکشم؟گفتم ن چه زشتی خوشحالم میشن .بعد گفت خب روم نمیشه ک بگم ب مامانم میخام یجوری بشه ک اون ازم بپرسه من بگم اره😂😂😂گفت ی طوریم نشه ک مامانم بگه چرا اول ب من نگفتی ...😂

اگه حال دلم خوبه،سکوت معجزه کرده.وگرنه خوب میدونم که درد از هر طرف درده.....

به مامانت بگو به خواهرش بگه 

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دعوتشون کنید خونتون بعد به پسرخالت بگو فلانی تو نمی خوای زن بگیری؟😂

فحش اگر بدهند ازادی بیان است،جواب اگر بدهی بی فرهنگی!سوالی اگر بکنند ازاد اندیش اند،سوالی اگر بکنی تفتیش عقاید!تهمتی اگر بزنند در جست و جوی حقیقت هستند،جواب اگر بدهی دروغگویی!مسخره ات اگر بکنند انتقاد است،جواب اگر بدهی بی جنبه ای!اگر تهدیدت کنند دفاع کرده اند،اگر از عقایدت دفاع کنی خشونت طلبی!و من حزب اللهی بودن را با همه تراژدی هایش دوست دارم......................اقایون محترم لطفا تو تاپیکم نیاید و منو ریپلای نکنید!اگه هم من شما رو ریپلای کردم ،متوجه نشدم که اقا هستید پس لطفا یاداوری کنید.خانومای گل اگه جایی دیدید که تو تاپیک اقایی حضور دارم یا اقایی رو ریپلای کردم بهم تذکر بدید.😘

آره

بگه چرا فلانی رو داماد نمیکنید یه کم جو زندگیتون بره سمت شادی

«نماز»  مثل نهری جاریست که هرگاه جاری میشود، گناهان را میشوید و از بین میبرد.  پیامبر رحمت(ص)

گفت اونجوری مامانم ناراحت میشه میگ من غریبه بودم خودت بهم نگفتی؟

به مامانش بگه فک می کنم تنها چیزی که الان مادر جونو پدرجونو خوشحال میکنه شنیدن خبر ازدواج منه 😊😉

اگه یخچالا اهل تلافی بودن                                        هر نیم ساعت در اتاقمونو باز میکردن و میگفتن دیگه چه خبر؟؟؟!!!                                                            خوشبختانه این بزرگواران اهل گذشتن😂😂

‌پسرا ک  در این مقوله  راحتن 

ب شوخی خنده  میگن ؛  نمی خواید  برام آستین بالا بزنید ؟😁

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
دعوتشون کنید خونتون بعد به پسرخالت بگو فلانی تو نمی خوای زن بگیری؟😂

😂😂😂😂

2706