2726

سلام دوستان من هفته ۸ام بارداری یونو قلب دادم همه چی اوکی بود بعد چون استراحت مطلق بودم دکتر گفته بود نمیخواد خودت بیای بعدم نزدیک عید بود مادرمو فرستادم و...هیچی نگفته بود و واسه ۲۴ام بعد عید بهم وقت داد من نشستم حساب کردم که ان تی کی میشه که اون تاریخی داده بود دیر میشد منم هی زنگ هی زنگ تا منشی خودسو کشت ۲۱ام وقت داد منم دیدم ۶روز وقت دارم واسه ان تی و ۲۱ام رفتم دکتر گفت چرا غربالگری ندادی منم بهش‌گفتم گفت برو بده ماما واست بنویسه چون پیرمرده ماما هم تو اتاقش داره رفتم ولسم بنویسه و پرونده باز کنه گه گفت دیگه فرصت نیست نمیشه  واسم آنومالی نوشت هفته ۱۷ ۱۸ بدم هر چی اصرار کردم گفتم وقت هست بداخلاقی کرد ننوشت تا خونه رفتم دوباره شوهرمو فرستادم نذاشت با دکتر حرف بزنه اومده بیرون توضیح داده که نمیشه و...

بعد من گفتم برم آزمایشگاهم و...بپرسم شاید من اشتباه حساب کردم اونجا هم مسیول آزمایشگاه تا بهش گفتم بهش برخورد گفت دکترت خیلی خوبه و...دیگه گفته نمیخواد نده و...

اینطور شد من غربالگری نداد همش اعصابم خرده سرش تو رو خدا انقدر ماها رو سر زنش نکنید اصلا شاید بحث پولش نباشه من خیلی سرزنش شدم کلی اشک ریختم.بیاین دلداریم بدید 😭😭

تاریخ اولین روز آخرین پریودیمم ۱۷دی ماه هست میتونید حساب کنید😭😞😞

گر نگه دار من انست ک من میدانم....شیشه را دربغل سنگ نگه میدارد...نگران نباش و استرس ب خودت نده ک بدترین چیزه..دیگه گذشت پس ارومباش بچتم سالمه سالمه خیالت تخت

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چیزی نیست انشاالله نگران نباش

ولی معمولا اینجور وقتا هفته ۱۶ ی سونو میفرستن

ولی بازم ناراحت نباش بمون یهو همون ۱۷ برو غربالگری دوم

دختر نازم غافلگیرمون کرد و بیست روز جلوتر تشریف فرما شد☺️
گر نگه دار من انست ک من میدانم....شیشه را دربغل سنگ نگه میدارد...نگران نباش و استرس ب خودت نده ک بدت ...

مرسی عزیزم خیلی روحیم خراب شده😭😭😭ممنون از حرفات و دلداریت

چیزی نیست انشاالله نگران نباش ولی معمولا اینجور وقتا هفته ۱۶ ی سونو میفرستن ولی بازم ناراحت نباش ب ...

آره کاش یه سونو میداد ولی قلب بچه ارو چک کرد.دعا کن واسم😭😞

2706